Skocz do zawartości
thc-thc

grower

WW x WM x DR, WR x WM x DR, AK x WM x DR, LS x DR x C99 x SSH, Shaman, Easy Sativa


Recommended Posts

automatow sie nie fimuje bo moga juz stanac pernamentnie w miejscu. Te wr to wr af czy z tych moich wr x ...?

wr ladniej zbity, ale na obu widac duza garsc oszronionych lisciochow, to wszystko klepie jak topki, tak wiec tylko dobrze wysusz na koniec i wolno, rozlo chlorofil bo jednak liscie generalnie bardziej dusza i ida w gardlo, trzeba to dobze wysuszyc zeby sie palilo miodzio i smakowalo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lordzierevanie sprawiłem sobie nowy aparat - w końcu. a co do przezimowania to mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz

Bebooku, fimowane były shamany i easysativki, automatów nie mam zamiaru fimować. ten wr to ten cross wr x wm x dr (ten od Ciebie). liście mi się strasznie podobają, widać ile żywicy na nich jest wr zbity tak, że z niego to jedna jebutna kula będzie, za to ak rozkrzaczony strasznie. już się nie mogę doczekać kiedy sobie zapalę susz z tych roślinek :zmiazdzony:

Kuuba_24, przy najbliższej okazji zrobię zdjęcia całych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

W związku z tym, że byłem na chwilę dostępny ruszyłem na spota. Sytuacja wygląda tak: jeden shaman zjedzony przez coś, tylko łodygi kawałek został, reszta jakoś sobie radzi.

Fimowane regulary:

rUv0Dl.jpg

8EqUMl.jpg

Uq2uQl.jpg

Ten tutaj to nazwany przeze mnie Jamaica Stajl, jakiś mutant:

jGtyRl.jpg

B8Bf6l.jpg

Półauto (tutaj zabawa w lst):

RrYy7l.jpg

uVLCel.jpg

Automaty:

6pzFdl.jpg

Wr0mJl.jpg

Niestety tym dalej coś dolega, dodatkowo coś zaczęło zjadać liście. Niektóre już kwitną, po 2 tygodniach na spocie.

Tutaj większe automatony:

8AwtGl.jpg

8Gl3el.jpg

Automatów nie fimowałem, tylko regulary są fimowane, a i to nie wszystkie.

Zagadkowy automat okazał się półautomatem, ma już ponad 150 cm, płeć żeńska.

Na ile czasu oceniacie jeszcze puchnięcie topów, tak żeby już można było zbiory zacząć?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dwa trzy tygodnie max dla tych af, patrz czy nie ma plesni, jak sie zacznie wycinaj ja po kawalku bo przeskoczy dalej. A potrafi w trzy dni zjesc calego krzaka na bardzo podatnych afach. Zdjecie sylwetki całych tych afow tez by sie przydalo nie tylko topek, choc bardzo ladnie nsmaka mi nim narobiles :)

polauto jak jest damka to zajebiscie, zreszta widac jak rozkrzaczona. Te dziurki w afach to gasienica poszukaj pod lisciami zwisjace na pajeczynie glizde zielona 2-3 mm długa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

mała aktualizacja ze spota

wszystko idzie w najlepszym porządku, automatom już niedużo zostało do szczęścia, z półauto najlepiej spisuje się prawie 3 metrowy, myślę, że będzie na połowę pazdziernika

automaty (i pytanie do nich. ile im jeszcze zostało? wyrobią się w 3 tygodnie?)

yWGAJl.jpg

dDy3Ml.jpg

tutaj jeden z marniejszych półauto, dopiero zaczyna kwitnąć:

CfwBml.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jurek pokaz te duze jak taki maly :) Auto bardzo ladnie spuchlo, patrz czy wewnatrz sie plesn nie wdala, jak tak to tnij w pizdu. W afie wszystkie wlochy brazowe musza byc a jeszcze krysztaly nabieraja mocy. Polauto jest standardowo na srodek pazdziernika, niektore, albo na polnocy moga nie dosjc tylko

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tego giganta zrobię fotki koło weekendu, bo wcześniej nie dam rady (miejscówka przypałowa).

na pleśń uważam, cały czas czaję czy coś ich nie bierze, jak na razie nic

teraz dodałem do asortymentu bloombastica i chcę zobaczyć różnicę na afach.

z tych dwóch afów wysadzonych w kwietniu wyszło mi ok. 30-35 g suchego palenia (20 parę gramów z ak, reszta z wr), co jak dla mnie jest wynikiem rewelacyjnym biorąc pod uwagę jak dostały w du*e od warunków pogodowych.

a z rewelacji: jeden półauto okazał się facetem. czyli to już druga roślinka męska z dosyć sporej puli pestek od Bebooka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

oto i obiecany półauto, mierzyłem i ma ponad 2,60 cm. zamalowane tło, gdyż jest to dosyć charakterystyczny punkt tongue.png

ONtwfl.jpg


A co do palenia afów - jak na razie to mogę palić 24 h na dobę, co prawda to jeszcze nie jest to, ale znajomi oceniają jak najbardziej pozytywnie. jak dla mnie automaty miały tylko przygotować teren

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+