Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A jak juz wszyscy ustalilismy, opowiadanie sie lepiej przyjmie. Dobra panowie, a jest wsrod nas ktos kto studiuje medycyne? Wiecie,rzecz w tym zeby pisac o czyms co jest poniekad naszymi przezyciami poniewaz latwiej jest to opisac. Ja naprzyklad nie wiem jak wyglada codzienne zycie takiego studenta, nie wiem nawet ile trwa rok szkolny w akademiku :roll: Choc jesli wszyscy sa za studentem, to moze byc student :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No na pewno opowiadanie zostanie cieplej przyjęte. Moim zdaniem nieźle mogłoby zadziałać lekkie wzorowanie na Trainspottingu, z tym że z dobrym zakończeniem, wątek typu Paweł się przeprowadza, nie zna nikogo na osiedlu, po jakimś czasie zadaje się z grupą młodych "wykolejeńców" z charyzmatycznym typem na czele, typu ten facet z filmu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Shinji :D tyle ze troszke o inną rzecz chodzi :D niech wszyscy walą po kablach ! i splodzą nawzajem benkarty :twisted:

Hah nie no zartuje dobra na powaznie :)

moim zdaniem lepsza by była książka naukowa ponieważ wiele osób opowiadanie zlekcawarzy i potraktuje jako wymysł ,, spalonych narkomanów "

A co lepiej odbierzesz ? ksiązke naukową napisaną przez spalonych "narkomanow"... :evil: czy opowiadanie napisane przez spalonych "narkomanow" wg mnie 2 opcje :)

btw potrzebuje malej pomocy od osoby która zna sie na krzaczkach :) odmianach itp. :D PW and thx :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do religii to mam ciekawą informacje otóż dzisiaj oglądając na Discovery World program mistrzowie oręża była mowa o wojownikach religii Sikhowie, otóż pili oni napój z konopi indyjskiej, było to białe z żółtymi plamami wiec wnioskuje że to zwykła makumba, otóż pili ja żeby przed walką nie czuć strachu i zmniejszyć ewentualny ból.

Może można będzie to dołożyć do rozdziału o religii.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Koks,

Jak juz zostalo ustalone, piszemy opowiadanie ... jezeli bedzie mozliwosc wpleciemy to w tresc...

Dobra teraz najwaznijesza sprawa jest scenariusz, bohaterowie, miejsce akcji, czas akcji ... zaczynamy działac ! Niech kazdy wpisuje swe propozycje w nastepujacy sposob :

1.Bohaterowie (ilu tych najwazniejszych:))

2.Miejsce akcji

3.Czas akcji

Po podjeciu tych formlanych kwestii zaczniemy pisac ramowy plan wydarzen

Wiec tak :

1.Paweł i Dawid (dwaj przyjaciele, lubiacy palic zdecydowali sie ze pjda razem na studia ... wybrali medycyne) oraz Sonia (dziewczyna ktora poznal Pawel, po jakims czasie sie w niej podkochuje)

2.Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

3.Poczatek sesji, obecny rok.

Troszke fantazja zaczla wchodzic na wyzszy bieg i widze to w skrocie tak :

Paweł z Dawidem rozpoczynaja studia ,Paweł poznaje i zakochuje sie w Soni, niestety umiera ona na chorobe, zalamany Pawel rozpoczyna badania nad lekiem ktory bedzie zapobiegal chorobsku ... okazauje sie ze jest nia Marihuana ktora to uwielbia palic ... ideac dalej za ciosem prowadzi badania nad nowa, odmiana ...

Jest akcja ? Czy troche przesadnie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 Bohaterowie:

-Paweł

-Dawid

-Sonia

-Ojciec alkoholik i matka z depresją

-proponuje dac nauczyciela który by pomagał Pawłowi zeby to nie bylo tak ze tylko mlodzi palą ! nauczyciel moze mu opowiedziec swoja historie ze tez pali itp. ale nie chce zeby ktos wiedzial bo to nielegalne ale gdy Paweł rozpoczyna badania nauczyciel postanawia mu pomoc :)

2 Miejsce akcji :

Rodzinne miasto Pawła > Szkoła > kawalerka Pawła.

3 Czas akcji :

Teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+