Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

"Zjarane" sny :D


lioness

Recommended Posts

Macie może czasem "zjarane" sny?:D Chodzi mi o to, że we śnie np. palisz i jestes spalony. I normalnie czujesz sie jak po gandzie?:D Ja tak mialam kilka razy.

Ostatnio np. śniło mi sie że się spalilam, wpadłam na gałąź i zrobiłam sobie dziurę w szyi:D Obudzilam się i czułam sie naprawde jak spalona, i sprawdzalam czy nie mam dziury w szyi:D

Moje kolezanki które tez palą, tez czasem tak mają. A Wy? Czy to normalne? :D

Pozdro palacze :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatnio sen tego typu miałem. Coś zarzuciliśmy już nie pamiętam co, przestrzenie tak jak by nałożyły się. Jedne miejsce nakładało się na drugie. W sumie bym tego nie odczuł gdyby nie to, że podczas biegu w stronę zagajnika, zatrzymałem się na jakimś płocie i nagle dostrzegłem że nie jesteśmy na polanie a na osiedlu. XD

Było jeszcze trochę innych motywów, ale szczerze nie mam z bardzo do nich pamięci.

Chociaż zdaje się że palenie żarnowca miotlastego wspomaga zapamiętywanie snów, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie jak miałem co palić. ;)

Czasami miewam takie sny, że zbiegam z pagórka i każdy krok jest coraz dalszy, aż wkońcu podkulam nogi i delikatnie prawie niewyczowalnie opadam... ale to na trzeźwo. Chociaż w realu miałem coś trochę podobnego ale na łysiczkach i odnosiło się to do lotu sokoła.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja bardzo rzadko miewam sny, w sumie najczęściej w pierwszym, drugim dniu przerwy. Ale czegos takiego to raczej niee...

Choć hmmmmm, ostatnio w sumie faktycznie we śnie 'mogłem być' skopcony, ale nie zwróciłem na to uwagi zbytniej bo zostałem przyłapany itp. Znaczy się śniło mi się, że jaram i wpada osoba, która nie może wiedzieć, że to robię....

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

ja miałem całkiem niedawno sen, że byłem na jadalni w szkole i panie kucharki usmażyły kotlety mielone z ganją :D wszyscy chodzili na fazie, fajnie bylo to odczuć. Niesamowite było dla mnie jak mózg potrafi odtworzyć efekty fazy bez żadnych zewnętrznych bodźców(thc).

A co do palenia przed snem to jest moja ulubiona pora. zawsze wieczorem się zamykam w pokoju i przypalam jakąś indicę, ostatnio LR2 potem ze dwie godzinki na kompie i łóżeczko.. istny raj na ziemi

pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja kilka tygodni temu mialem sen ze palilem malego topa z moich WR ktore teraz rosna bylo to napewno spowodowane tym ze ciagle do nich chodze i sie opiekuje nimi i mam nadzieje ze beda z nich ladne duze panienki dlatego tez mialem taki sen, ktory musze przyznac byl naprawde fajny scialem topa z krzaczka odrazu byl jak po curringu nabilem i po spaleniu chodzilem sobie gdzies po lesie pozniej widzialem sie ze znajomymi bardzo mily sen tylko 2 razy mialem taki sen ze pale trawe. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh, ogólnie po MJ w ogóle nie mam żadnych snów śpię jak zabity.

Sny pojawiają się niekiedy gdy akurat kilka dni nie palę.

Najlepszy, jechałem w tramwaju który się zepsuł motorniczy mówi że usterka że koło do wymiany :D

Wziąłem tramwaj na lewarek wymieniłem koło i pojechaliśmy dalej ;)

Ludzie mi dziękowali że się do pracy nie spóźnią :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakoś ponad miesiąc temu jak robiłem sobie przerwe miałem sen związany z paleniem.

Śniło mi się ze siedziałem w pokoju na krześle było zupełnie ciemno dosłownie nic nie widziałem, po za tym ze widziałem płomień zapalniczki (samej zapalniczki nie widziałem)

i trzymałem w ręce lufke którą opalałem :shock::D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+