Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

"Zjarane" sny :D


lioness

Recommended Posts

O ku*wa wczoraj sobie na zjaraniu czytałem ten wątek, i tak sobie pomyślałem, "jakoś nie mam jakichkolwiek snów na zjaraniu, czy też snów w których jaram" a tu prosze niedlugo potem zasnąłem i... Śniło mi się dzisiaj że... Paliłem z jakimś nieznajomym i potem policjant wpadł, samarka sru przez okno, a policjant podchodzi i "cożeś zrobił????!!!" po czym wyciąga własną i dalej palimy -.-

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehe ja też wielokrotnie miewam takie sny :]

np. Paliłem tylko z jednym kumplem cały dzień, godzina około 23 zmęczony idę spać.

Śniło mi się, że z kumplem z którym bakałem udaliśmy się na studia do Gdańska. Jako że tam nikogo nie znamy ani nikt więcej ze znajomych tam się nie wybrał, musieliśmy jakoś zapoznać się z innymi. Dużo nie myśląc, kumpel kręci lola z 1,5g, palimy i walimy na zajęcia. Tam profesor wiadomo-pi*****i od rzeczy, wszyscy go słuchają a my jesteśmy jacy? Zajebani :] ciągniemy breche ze wszystkiego. W akademiku osoby które z nami mają mieszkać (jest to pierwszy dzień) pytają: Co wam było na zajęciach? (jakby nikt nie wiedział co to sensi :D ) Ja się pytam: Chcecie wiedzieć? I kupel kręci kolejne dwa lole, jednego daje ludziom którzy mają z nami mieszkać, drugiego palimy na dwóch. Po chwili wszyscy wyglądają jak rastafarianie włącznie z nami i palimy do samego rana w niesamowitej atmosferze. Dodam że nie mam nic wspólnego z Gdańskiem ani ze studiami!

Oby więcej takich "zjaranych" snów! :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi się sniło kilka dni temu, że pojechałem ze starymi kumplami z gimnazjum, na coś w rodzaju "wycieczki szkolnej". Wieczorem zaproponowałem małe palonko. Poszliśmy na miasto motać sprzęt. Kupiliśmy do jakiegoś chińczyka czy mongoła, co nawet po polsku nie mówił. Okazało się, że sprzedał nam jakiś majeranek. Wtedy się odudziłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+