Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Zjarane" sny :D


lioness

Recommended Posts

a prubowaliscie kontrolowac sny ja raz prubowalem ale jest jazda ze huhhu

polega to na tym ze przed snem myslicie o jakims kolorze np zultym tak intensywnie i jesli go zobaczycie w snie bedzie wiedziec ze snicie sprubujcie jest grube oddczucie czekam na wasze przezycia :]

LD jest swietna sprawa na trzezwo. nie probowalem jeszcze po MJ. polecam wygooglowac lucidforum, jest tam sporo technik jak uzyskac swiadomy sen. mysle ze polaczenie :ganja: + LD moze byc ciekawe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do kontolowanego snu - swietna sprawa. Kiedys tego probowalem, technika jaka znalazlem i uzywalem, to patrzenie na swoje dlonie i powtarzanie do siebie "to nie jest sen" i tak jak najczesciej w dniu. Mozna robic to takze w myslach, jesli nie chcecie by ktos pomyslal sobie niewiadomo co ;D. Juz po kilku dniach podczas snu przypomna wam sie dlonie i zozumiecie ze to tylko sen, wtedy przejmujecie kontrole :joint:.

Naprawde polecam sprobowac, choc wydaje sie to glupie ;]

A sny na haju... oh... to jest prawdziwe przezycie. Sen staje sie niezwykle realistyczny. Akurat dzisiejszej nocy mialem okazje snic po jaraniu :joint:.

Kolorowych wam zycze :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaiste wspaniałe są sny po spaleniu Sensimilli od Pana Najwyższego. Miałem dość kontrowersyjny sen po inchalacji że Poszedłem na górny syjon ( z blantem nie byłbym sobą :D) no i co się okazało że Bóg Wyobrażony jako jedno oko. W pięknej sali zdobionej kolorami zielonych roślin czerwieni ognia i złotem złońca wyłania się oko z na końcu sali z obłoków gęstego dymu (coś jak kumulusy podczas smażenia :D) Piękne uczucie i widziałem jak Bóg (oko [symbol]) powiększa się nagle i dookoła czerwienieje :D robi się szkliste :D normalnie akcja niesamowita. Jak to zobaczyłem pamiętam że przyszedł Jezus z wielkim bongiem znaczy bardzo dłuuugim :D. Blancik wypadł z dłoni padłem na twarz i Wtedy on znaczy bóg powiedział do mnie żebym sie nie bał ja wstałem i jedna chmura do mnie podleciała stan jak na zjarze się wkręcił jezus po 3 chitach z bonga zbakał się i zacieszał tak głośno że nie zrozumiałem co Bóg wiem że była misja z niesieniem miłości i że mam pomóc jezusowi kurde patrze a jezus najpierw na jamajkę po zioło :D kurde piękna sprawa gdyby nie to że się obudziłem bo ktoś u mnie na drodze wpadł w drzewo autem :D ale poczułem nagle klimat jak z flmu o mafi :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio dosyć często miewam sny o paleniu, ale te 2 ostatnie co miałem kilka dni temu były mega realistyczne:

1. Dzień jak codzień, stoję z bratem na miejscóweczce.. braciak kręci bata, ja stoję i patrze hehe, na takiej ściance nie wiadomo dlaczego, ale wisiały 4 pełne samary, wszystko pięknie aż tu nagle pies idzie drogą i ciach!, do nas podbija (dodam, że była zima) a ja szybko samary na glebę i przkryłem śniegiem. Nic w tym by nie było dziwnego, ale w trójkę z panem policjantem staliśmy na samarach haha. Na całe szczęście żadnego przypału, ale miałem nasrane w gaciach a wiadomo, że sny potrafią być tak realne, że nie wiadomo czy 'to sen czy to jawa' hehe

2. Z ziomkiem wychodzimy z bloku zapalić grubaska. Wychodzimy, ziomuś odpala no i standardowo dzień jak codzień hehe (gdzieś już to słyszałem). Czuje się normalnie ostro spizgany, patrzę na glebe a tu blant leży (lekko przyjarany) i cyk myk, podnosimy jest baczka mówie: "Ty S**** patrz! Tutaj więcej tych blantów leży". Faktycznie leżało ich od zajebu haha. Od razu spytałem zioma czy to tylko ja widzę i mam jakieś haluny czy on też, a on że też je widzi hahahah. No nie mogłem wyrobić. Skończyło się na tym, że na kolanach zapierdalaliśmy i zbieraliśmy baty, a było ich kilkadziesiąt/kilkaset. Normalnie mega realnie to wyglądało hehe :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

ja wielokrotnie tak miałem że czułem się zjarany we śnie, budze się i jeszcze przez 3 sekundy czuje ten efekt xD raz nawet we śnie paliłem opium i też byłem nawalony hehe ciekawe w sumie, nie pogniewał bym się jeśli każdy sen by taki był ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+