Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Miętowy Joint


Daro93pk

Recommended Posts

Co myślicie żeby Grass mieszać z ususzoną miętom ? To jest tylko propozycja bo nigdy nie próbowałem. Mięta dodałaby smak a grass by 'kopał'. Jak myślicie są tz skutki uboczne ? :joint:

:elo:

Palilem ostatnio jointa z miętą bo sobie ją ususzylem, w smaku jak dla mnie bardzo dobry ale nie czuc zadnego mentolowego aromatu i raczej skutków ubocznych tez niema :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja ostatnio paliłem blancika mj+żarnowiec+mięta. Całkiem dobrze się paliło, żar trzymał, dym przyjemny, kłebisty z lekką nutą świeżości (mięta). Dym żarnowca ogólnie wydaje mi się łagodniejszy od nikotynowego, poza tym nie powoduje stymulacji nikotynowej, która wielu nie odpowiada, albo po prostu źle ją znosi. Chociaż cytyzyna w żarnowcu sama w sobie powoduje pewną regulację ciśnienia w organiźmie co daje efekt lekkiej stymulacji ale to nie jest to samo co nikotyna (ciekawostka, jak palę nikotynę to czuje spadek temperatury ciała, takie lekkie wychłodzenie i wyraźne uspokojenie, zaś przy żarnowcu na odwrót, ciepło spływa z głowy do nóg, lekkie pobudzenie myślowe... najlepiej wyczuwalne w spokojną ciepłą noc siedząc na parapecie ;) ).

Ważne żeby wszystko dobrze spreparować.

Btw. joint to przypadkiem nie określenie papierosa marichuanowego bez dodatków, a skęt/blant mieszany?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Btw. joint to przypadkiem nie określenie papierosa marichuanowego bez dodatków, a skęt/blant mieszany?

Joint jest skręcany z bletki a blant z liścia tytoniu (wziętego z cygaretki np).

Joint to samo zioło w bibułce, BLUNT to czyste zioło w liściu tytoniu a skręt/blant to mieszanka zioła z tytoniem albo czymś innym :P.

A co do tematu, to kiedyś paliłem skręta z tytoniem mentolowym... nigdy więcej :P. Ale może są miętowe/mentolowe bibułki/blunty :P.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+