Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Wypełniacz do jointów

borsuk1117

Recommended Posts

Witam!
Jutro idę na odwyk antynikotynowy i szukam zastępczego materiału do wypełnienia "pustki" w joincie.
Poprostu z czym mieszać weed zamiast tytoniu.
Niestety narazie są takie czasy, że na czyściocha nie mogę sobie pozwolić,
więc pytam o inny pomysł niż mięta. Pozdro

Jak nie masz liści z konopii to ja ze swojej strony polecam mięte, ale nie taką z torebek z herbaty miętowej a normalnej z ogródka z zeszłego roku. Jak nie masz to może ma ktoś życzliwy, albo może w jakimś sklepie zielarskim będą mieli dobrze spreparowane... Ja mam jeszcze cały słój do domowego użytku z zeszłego roku, a w tym roku na outa na pewno wyleci też trochę mięty .

Dobrze i prawidłowo ususzona mięta, pali się równomiernie, nie gaśnie a w połączeniu z mj daje niepowtarzalny, orzeźwiający smak. No i ten puszysty biały dym. :]

Ja jak skręcam staram się utrzymać proporcje 30-40(mięty) / 70-60(sensi).

Idealny jest chyba ten patent z mięto to rewelacja sprawa.

Doradzał bym pyszną szałwie można ewentualnie zieloną albo białą herbatę dawać lub dla hardkorowców suszone liśćie sałaty(tylko że trzeba je suszyć samemu ) ;)

Ale szałwia i mięta chyba najlepsze

pozdro

mi tam mięta w smaku nie smakuje jest jeszcze gorsza od gownianego jarania od dila wg. mnie. mialem swoja z ogrodka wysuszona tak ze sie kruszyla ( z rok suszona byla)

szałwia już trochę lepiej, ale mi tak najbardziej z wypełniaczy podchodzą herbatki liściaste

• 9 months later...

Damiana, marshmallow, skullcap - etnobotaniczne ziola, ktore same praktycznie nic nie daja (efekt lekkiego chillu mozna poczuc po spaleniu kilku gram, ewentualnie zrobieniu naparu), ale za to doskonale komponuja sie z mj. Do kupienia w roznych etnoshopach jak chociazby magiczny ogrod. Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+