Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wypełniacz do jointów


borsuk1117

Recommended Posts

Jak nie masz liści z konopii to ja ze swojej strony polecam mięte, ale nie taką z torebek z herbaty miętowej a normalnej z ogródka z zeszłego roku. Jak nie masz to może ma ktoś życzliwy, albo może w jakimś sklepie zielarskim będą mieli dobrze spreparowane... Ja mam jeszcze cały słój do domowego użytku z zeszłego roku, a w tym roku na outa na pewno wyleci też trochę mięty .

Dobrze i prawidłowo ususzona mięta, pali się równomiernie, nie gaśnie a w połączeniu z mj daje niepowtarzalny, orzeźwiający smak. No i ten puszysty biały dym. :]

Ja jak skręcam staram się utrzymać proporcje 30-40(mięty) / 70-60(sensi).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mi tam mięta w smaku nie smakuje jest jeszcze gorsza od gownianego jarania od dila wg. mnie. mialem swoja z ogrodka wysuszona tak ze sie kruszyla ( z rok suszona byla)

szałwia już trochę lepiej, ale mi tak najbardziej z wypełniaczy podchodzą herbatki liściaste

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 9 miesięcy temu...

Damiana, marshmallow, skullcap - etnobotaniczne ziola, ktore same praktycznie nic nie daja (efekt lekkiego chillu mozna poczuc po spaleniu kilku gram, ewentualnie zrobieniu naparu), ale za to doskonale komponuja sie z mj. Do kupienia w roznych etnoshopach jak chociazby magiczny ogrod. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+