Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak kręcić liść tytoniu do bluntów Blunt Wrap Platinum


canna3

Recommended Posts

no filterek robisz, lub nie, wedle upodobania. Kręcisz tak samo jak z bibułki.

wrażenia?

jak na więcej osób, to super, bo śmiało ze 2 sztuki w nim zmieścisz. i dłużej się pali.

co do smaku, to zostawia na ustach. ale dum wcale nie smakuje owocem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te wrapy to bardzo fajna sprawa! Kręci się je dosyć łatwo, musisz tylko w miare czyste zioło (mało tytoniu)dobrze rozłożyć po całej długości :bigblant: . Filtr robisz nie za duży. I zwijasz tylko tak by na zewnątrz mieć prostą strone blunta nie tą z "ząbkami" Ten wrap jest tak zrobiony ze prawie sam się zawija wokół, trzeba mu tylko pogagać żeby był dość ściśnięty. i teraz ślinisz, a najlepiej smarujesz jakims małym pędzelkiem z wodą krawędź. Lepiej wodą (trzeba porządnie to nasączyć ) potem poczekać aż wyschnie ;p Jest jeszcze jeden dobry sposób. Robisz roztwór ;) zmieszalismy malutką ilość blue curacao z cukrem. Potem pędzelkiem smarowalismy krawędź blunta. Po 20 minutach był tak twardy i suchy, niczym cygaro ;D a paliło się zajebiście :zbakany: :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kilka dni temu sobie właśnie takie kupiłem o smaku Berries :P Jeszcze nie użyłem ale kolega już miał;) Kręci się sporo łatwiej, bez filtra. Pali się znacznie dłużej i nie ma takich problemów jak czasem ze stikami ze krzywo sie pali. Nie dodawaj tytoniu bo troche z tym blad byl. Smak zostaje na ustach, mam nadzieje ze ten moj tez bedzie wplywal smakiem na dym :P Po teście zrobie edita

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bardzo fajne blety czasem zdarzy mi się przerwać jak za mocno chce scisnąć polecam smak purple,truskawka oraz cosmopolitan ładnie pachną i dobry smak zostawiają na ustach smak zmienia się minimalnie

a kręcę tak że układam sobie filterek rozkładam sobie równo temat bez tytoniu czasem troszeczkę zależy od tematu i zwijam od początku do końca ząbkami na zewnątrz praktycznie to sam się zawija

PS: widzę że koledzy palą wysuszone a ja nie wiem czemu ale przeważnie pale mokre odrazu po skręceniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+