Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

BLUNTY

canna3

Recommended Posts

:elo: ostatnio tak rozkminialiśmy nad własnie tymi blantami.

Co do bluntów nie dało rady dżumic podrażniają gardło, mimo że smakowe nie podchodził mi dym.

Miedzy ocb ocb slim a smoking'ach smokingi wygrały najmniej podrażniają przy paleniu.

A i tak jak na razie najlepsze raw'ki :)

siema chodzi Ci o smakowe liście tytoniu, ja we wrocu w sklepie tytoniowym kupiłem wiśniowe blunty ale to z juicy, bardzo pozytywnie wspominam ten smak połączony z bubblegumem ; ) to było dobre 3 lata temu od tej pory nie miałem okazji.

uspawana od 9 rano plus na ciasteczkach hehe  :indiana:

Blunty jak pisałam bardzo podrażniają gardło, paliliśmy sporo smaków ogólnie ale niestety mi całkowicie nie podchodzą, choc maja ulubione moje smaki.

Paliliśmy Czekoladowe ciasteczka, vaniliowe i chyba truskawke.

Ostatnio miałem zakładać podobny temat :joint:

Niedawno zakupiłem 80 bletek z golden wrapa truskawkowe brzoskwiniowe mango i koniak wszystkie chyba są zrobione z tytoniu przetestuję niedługo i zdam relacje

Pomijając bletki polecacie jakieś dobre smakowe tytonie do siuwaxu? :big-joint:

Nooo jasne, ja nie palę jointów. Jeśli chodzi o blunty to polecam wrapy: Mango, berries i peach passion. I na bank mniej drapią gardło niż ochydne jointy z domieszką tytoniu, do tego łapczywości oduczają bo jak złapiesz za dużo dymu to faktycznie można pokasłać :D

Po ch*j psuć smak zioła tym czymś.  Gibony najlepiej z jak najcieńszej bibułki, co by wcale smaku nie zmieniała.

Jak chcesz prawdziwego blanta, to w łodzi na górniaku babka sprzedaje liście tytoniu, kup se to i skręć jak bóg przykazał.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+