Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Stopień zaawansowania (?) :-/


IwannaGrow

Recommended Posts

hihi ja to mam podobnie gibonow moge palic do oporu , nie ma takiego momentu zebym juz czul ze nie dam rady wiecej , tzn pod warunkiem ze nie jestem zapelniony pacmanem czy cos takiego bo wtedy juz tylko lezec sie che i wegetowac :D:D Natomiast z wiadrami tak nie mam , jak bym zjadl 2 wiaderka to pozniej juz bym nawet na joya nie mial ochote :D Gibosona krecimy z ziomem z 2/3 gieta czyli tak za 20, wiec sa to gible mniej wiecej 50/50 z tytka ale zazwyczaj i tak jest wiecej sensi od tytki :) P.s Tehacjusz check priv.

P.s.2 skatebasiu bardzo mnie cieszy ze sa w tym kraju kobiety ktore maja pojecie o sensi i pala to z zamilowaniem , ja nie spotkalem sie jeszcze z taka dziewczyna dlatego zaluje ze nie mam jak zapalic w dobrym zenskim towarzystwie :) Mam nadzieje ze spotkamy sie kiedys wszyscy na jakims Zlocie Tego forum jak juz w polsce zdepenalizuja i troche sie zmieni :) Ze usiadziemy sobie wszyscy porozkminiamy troche i powymieniamy sie spostrzezeniami :joint::joint: Albo spotkamy sie na jakims cannabis cupie :) i bedziemy mogli cieszyc sie nasza wolnoscia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja pale 7 lat ponad 2 dzien w dzien teraz siedze w holandii pale 6 jointow dzieennie czyli to tak 2 g czaseem wieczorem prze snem pale wiadra wogole mam tak ze nie trzezwieje budze sie rano jem sniadanie siadam na rower pale jonta w pracy tez cos czasem pale ale musze uwazac no a po robocie to do oporu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

No ja palę nieco dłużej i o wiele częściej a i tak nie potrafię często przewidziec jak się skopcę. Czasem po dwóch buszkach ni stąd ni zowąd nie potrafię usiedziec prosto. Skąd to się bierze to ja nie wiem bo jakiekolwiek wytłumaczenie nie ma sensu.

No ale... czy coś w tym złego? Ziomki pewnie Ci zazdroszczą więc powinieneś się cieszyc a nie udawac ze nic Ci nie jest.

Zjarac sie a wessac w siebie to roznica, bo zjarana mogę byc po wiaderku a wessam w siebie jeszcze 2, albo po 2 lufach a wessam w siebie resztę grama. A z bonga to nawet nie znam granicy bo do niej nie doszłam (nie licząc pierwszego palenia).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+