Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

inne dragi


Arius

Recommended Posts

fela napisał/a:

Z tego co tu piszecie to bardzo mało z was pije alkohol. Normalnie CenzurA kraj abstynentów. ja mieszkam 60 km od warszawy obok 40 tys miasta. I powiem wam że tu sie pije od małego (może takie towarzystwo). .

Popieram wypowiedź. Pije się od małego.

Alkohol zawsze jest cool w gimnazjach lub nawet wczesniej. Poprostu to nowe doswiadczenie, ktore sie podoba, a przez to, ze zakazane w tym wieku to jeszcze bardziej popycha by pic. W szkolach ponadgimnazjalnych to juz normalka, ze ktos sobie wypil na imprezie lub "na wsi" z kumplami, wszystkim sie to powoli nudzi. Pewnie dlatego tak malo mlodziezy pije, a woli zapalic MJ, bo ona co chwila nas zaskakuje innymi wkretami, baniami i fazami, ktore sami mozemy sobie wmawiac, nie to co po alkoholu, zataczasz sie, zygasz dalej niz widzisz i trudno ci cokolwiek zrobic, a na drugi dzien wyjesz od kaca.

Przepraszam za drobne zboczenie z tematu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fela napisał/a:

Z tego co tu piszecie to bardzo mało z was pije alkohol. Normalnie CenzurA kraj abstynentów. ja mieszkam 60 km od warszawy obok 40 tys miasta. I powiem wam że tu sie pije od małego (może takie towarzystwo). .

Popieram wypowiedź. Pije się od małego.

Alkohol zawsze jest cool w gimnazjach lub nawet wczesniej. Poprostu to nowe doswiadczenie, ktore sie podoba, a przez to, ze zakazane w tym wieku to jeszcze bardziej popycha by pic. W szkolach ponadgimnazjalnych to juz normalka, ze ktos sobie wypil na imprezie lub "na wsi" z kumplami, wszystkim sie to powoli nudzi. Pewnie dlatego tak malo mlodziezy pije, a woli zapalic MJ, bo ona co chwila nas zaskakuje innymi wkretami, baniami i fazami, ktore sami mozemy sobie wmawiac, nie to co po alkoholu, zataczasz sie, zygasz dalej niz widzisz i trudno ci cokolwiek zrobic, a na drugi dzien wyjesz od kaca.

Przepraszam za drobne zboczenie z tematu.

Dokładnie :D Zawsze ktoś walnie jakiś maksymalnie głupi tekst i wylew, lub nie dosłyszy co inni mówili i gada o czymś całkiem innym :zbakany: :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nigdy nie mów nigdy :)

Osobiście brałem grzyby 35. Mam słaby żołądek i stwierdzam, że ta bania to za dużo jak na moją głowę choć wspomina się dobrze :)

Guzy brałem raz (2 sztuki) co do bomby to rewelacja. Wiele przemyśleń rozmów, wzruszeń :)

Ale wracając do tematu, nigdy nie uważałem, że wziąłem to dlatego, że pale trawę. Prawda jest inna. Do brania innych narkotyków skłania towarzystwo, diler, sytuacja. Teraz nawet nie myślę o innych narkotykach(no czasem o kokainie :D ). Pale trawę bo to jest dla mnie dobra używka i nie mam zamiaru mieszać się w inne klimaty. Nie mówię, że nie wezmę guza już nigdy ale wiem, że nie będzie ich więcej niż 2-3 na rok.

Czyli podsumowując:

-alkohol jako narkotyk wpojony przez system ograniczam do minimum

-trawka narkotyczna minimum 1 dzień w tygodniu w porywach do 3 dni :)

-guzy 1 na rok

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

marihuana to pierwszy narkotyk ktory sie zazywa (przewaznie) wiec wiadomo ze wszyscy czy ci ciekawscy czy ci bardziej ciekawscy zaczna od mj roznica jest ze ci bardziej ciekawi pojda dalej a drabinka zwykle jest taka sama mj>feta,extazy>grzyby>lsd>koks>i królowa heroina

a kto sie na ktorym szczeblu zdazy zatrzymac to juz tylko i wylacznie jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

marihuana to pierwszy narkotyk ktory sie zazywa (przewaznie) wiec wiadomo ze wszyscy czy ci ciekawscy czy ci bardziej ciekawscy zaczna od mj roznica jest ze ci bardziej ciekawi pojda dalej a drabinka zwykle jest taka sama mj>feta,extazy>grzyby>lsd>koks>i królowa heroina

a kto sie na ktorym szczeblu zdazy zatrzymac to juz tylko i wylacznie jego sprawa

i tu sie z toba niezgodze przewaznie osoby zaczynajace swoja przygode od mj mowia sobie zadnej chemi tylko matka ziemia wiec jedza puzniej grzyby potem sobie walna pigule jak sa dobre na bazie koksu potem fete i sie tak nakreca a jak sie spodoba feta to juz sie plynie z tematem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja pale już od 3 lat i nigdy niczego innego nie próbowałem i nawet mnie jakoś specjalnie nie ciekawi. Wsród moich znajomych, wiadomo jest sporo osób które coś biorą ale ci którzy palą od początku tylko weed to najczęściej przy tym zostają. Za to najgorzej wychodzą ci którzy wczesnie zaczynali dużo pić, teraz idą w strone fety, tablet itp. Przynajmniej tak to wygląda u mnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Początkowo sporo piłem ale to dlatego że młody byłem :D

2 x pigułe i w sumie fajne są ale narazie sobie daruję może jeszcze kiedyś okazjonalnie zarzucę ;)

1 x feta ale tego gówna nie polecam :?

No i teraz tylko mj ale w sumie dobrze bo teraz prawie nie pije 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+