Skocz do zawartości
thc-thc

grower

inne dragi


Arius

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Alkohol rzadko- choć zimnym Lechem nigdy nie pogardzę! Fajek nie pale, ale tytoń owszem- w lolkach.

A z drugów to feta, tablety i kwasik- ale nie jaram się tym wcale. Kwach jeszcze wrzucę kiedyś, ale ścierwa unikam już ze dwa lata. Ogólnie niedużo tego wjebałem- ale zobaczyłem jak działa i styka.

Teraz tylko MJ, i w tym roku grzyby obowiązkowo!!

Sama natura.. :mniam:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Tu nie ma nic do uwazania. Alkohol to jeden z najciezszych narkotykow. Poza tym odroznia go od grzybkow, lsd, zielska itp to, ze jest TWARDYM narkotykiem, uzalezniajacym w stopniu podobnym do heroiny i robiacym nawet wieksze od niej spustoszenie w organizmie.

Ja probowalem paru rzeczy, research drugs glownie, raz bzp, salvie... Obecnie tylko mj i alk (obie uzywki okazyjnie).

zdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja wczoraj drugi raz sie porobilem feta do tego zajaralem troche grudy bylo ciekawie ale sie nie wyspalem to juz pi****e to biale :D a tak to ciekawi mnie klepa po grzybach ale slyszalem ze mozna sie nawet po 1 razie ladnie zawiesic :? ale i tak sprobowac trzeba :D a co do alko to nie raz lubie sie najebac ale i tak nie ma to jak ganja :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja chciałbym stępić wszystkich ludzi biorących jakieś gówniane chemicalia ... Nie wiem wogóle skąd tutaj taki temat ^^ Ludzie palący zioło, którzy biorą jakieś gówna, robią to wyłącznie dla rozrywki i nie zdziwiłbym się, jakby Ci ludzie źle skończyli w przyszłości, chociaż nikomu tego nie życzę. Ludzie otrząśnijcie się, czy wasze zdrowie nie jest ważne ... Przepraszam ale musiałem to napisać, bo aż mi się serce kraja jak widze naćpanych ludzi ... Czy mj to nie jest piękna roślina do medytacji i relaksu ? Ale cóż, ludzie są w końcu tacy, że im zawsze wszystkiego za mało i chcą mieć więcej, nie zauważając negatywnych skutków tego ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak ogólnie chciałem zaznaczyc ze wszystko jest chemią i chemia nas otacza my tez jestesmy chemią hehe mysle zenajmniej szkodliwe narkotyki to Marihuana, pozniej grzyby, kokaina ,lsd pozniej to juz ostry syf pamietajmy wszytko jest dla ludzi ale z umiarem i trzeba wiedziec zeby niebrac gówna .Ja zostaje przy MJ :ganja: tylko ganja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kokaina jest po części naturalna w końcu ekstraktowana jest z rośliny a feta to hu* wie co

ogólnie jestem tego samego zdania co fifka

MJ i grzybki to jest to

fuknąć raz na kilka miesięcy można fukałem kiedyś spory kawałek czasu praktycznie co 1/2 dni dziennie ponad 5g na 3/4 osoby szło i mi sie to podobało

pewnego dnia powiedziałem koniec z tym i skończyłem ale tak jak mowie lubię sobie od czasu do czasu pyknąć szczurka z futrem jest prawie jak z ganja nie uzależnia fizycznie tylko psychicznie i to bardzo niektórym ludziom jest baaardzo ciężko z tym skończyć niektórym tak jak mi wystarczy jedno słowo koniec i jest koniec .

piguły próbowałem juz nie zamierzam

fete ssałem oporowo teraz tylko podczas okazji jak najdzie mnie ochota a bardzo rzadko nachodzi :)

LSD jadłem zwietrzałego kartona było fajnie chce spróbować teraz świeżego LSD raz na roczek czy nawet 2 można szamać jesli jest sie w 100% pewnym swojej silnej psychiki

do kwasa trzeba dorosnąć umysłowo przed jedzeniem kwasa kilka miesięcy wcześniej dobrze zjeść grzybki by troszkę przyzwyczaić mozg do halucynacji wtedy ciężej złapać bad tripa po kwase

pod względem częstotliwości stosowania lsd jest mniej szkodliwe niż mj

grzybki to mógł bym szamać co miesiąc 8) ludzie boja się grzybków a nie ma czego

banie miałem potężną ale jak trzeba było stawałem się normalny w 100% ogarniałem banie która była piękna za 2rzem chciałem sobie nawet wkrecic kapę ale za hu* się nie dało , o czym pomyślałem to to widziałem jakiś ziomek cos śmiesznego zawsze wkręcał i była mega bania uśmiech na twarzy przez całe 4 godziny polecam grzybki + mj + kilka browarków na cały trip ,zajebiste połączenie

ogólnie na grzybkach masz zajebisty humor

koksu z chęcią spróbuje :pimp:

nic więcej :zrzut:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja na sezon Grzyby na jęzor zapodaje ;> a pozatym to nic innego.

Btw. Po grzybach nie ma się halucynacji :P

[ Komentarz dodany przez: lolosławSTG: 2009-06-13, 15:28 ]

może i nie ma ale jak sobie coś wyobrazisz to widzisz to momentalnie hehe no nie potrafię tego opisać ale myślę ze można zaliczyć te efekty pod halucynacje ;)

pozdro lolo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+