Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

inne dragi


Arius

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja spróbowalem amfetaminy, extasy i extasy nakrapiane LSD, ale to nie przez MJ, tylko po prostu z ciekawosci, sprobowalem i wiem jak to jest wiec koniec:)

Ja uwazam ze cala tzw. chemia to jedno wielkie gowno i nie popieram ludzi ktorzy to biora i chce popierac moje slowa moim zachowaniem wiec nic innego poza MJ nie biore :)

PozDRO

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nigdy nic.

Po 1 nie uważam MJ jako narkotyku

Po 2 pale już od 4 lat i nigdy nie miałem zamiaru spróbować czegoś innego, to zwykła bajka, no chyba że jest to spowodowane nadużywaniem alkoholu ( nie piję wiec nie wiem ).

Wystarczy się wgłębić w temat MJ aby samemu sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego ta wspaniała roślina została tak nazwana

Bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to zacznę :)

Piguły:

mitsubishi- białe cienki , białe cienki nakrapiane , białe grubawe , żółte , różowe

Serca - białe, zółte

Kokaina - droga wkrętka nie polecam

Amfetamina ale tylko raz syf i syf nad syfami

ale nie ma to jak ganja teraz tylko mj i okazjonalnie koko na jakieś dobrej imprezce

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

MJ forever! :ganja:

A poza tym nic więcej.. Mam nadzieje że tak zostanie ;) Co do alko to pije okazyjnie (raz na pół roku) :D Niestety z Fajkami gorzej, pale już ok 4 lata :? Ostatnio zacząłem ograniczać palenie.. Może uda się rzucić :?:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka.

Ja też pozostaje wiernym rycerzem Marii, amen. :D Nigdy nic więcej, zero alkoholu, zero tytoniu, zero cięższego gówna. O ile jeszcze alkohol i tytoń jest przezemnie akceptowalny gdy ktoś to bierze, to narkotyki to dla mnie totalne dno i shit. :x

A ganja to nie narkotyk :!:

A z tym, że zaczynasz od Mj a kończysz na hard drugach jest tak samo jak z tym, że zaczynasz od piwa a kończysz na denaturacie.

Pozdro i pokój :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+