Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

[Pomocy]Jak najprędzej oczyścicz mój organizm z THC???


FoQs

Recommended Posts

Mogłem się przyznać rodzicom. prz*je***e.. Jeśli szkoła się dowie, że paliłem to nie tylko moge zostać wydalony ale problemy z policją..

NIEPANIKUJ też tak mialem

nieprzyznawaj sie pal jana oporowo, ciśniesz z rana do apteki po plastry detoksykacyjne(drogooooooooo)

albo idziesz do najlepszego kumpla bierzesz pojemnik na mocz i mowisz mu ze lipa jest i trza nalać... :zmiazdzony:

Jaka psiarnia??

Mowisz ze narkotykami niemasz nic wspolenego omijasz kazde zle towarzystwo szerkokim łukiem

jeśli ten test będzie na oczach nauczycieli (bo chyba tak sobie zażyczyli) to mam przesrane.

Niemogą sobie tak zażyczyć.Wstydzisz siei chcesz tylko przy rodzicach idziesz robisz

podmianke moczu wypierdalasz kubek i po klopocie.

Na koniec podziękuj nauczycielom za zaufanie.... :zbakany:

Dziękuje tyle odemnie.

Blesss bracia

edit zaden kwasek to niepewna metoda.....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A jaki test można zakupić, na mocz czy śline? Rodzice powiedzieli, że kupią test, który działa do 30 dni.. A ja w ciągu tych 30 dni paliłem dość często. Jeśli ten test będzie na oczach nauczycieli (bo chyba tak sobie zażyczyli) to mam przesrane.

Nikt poza rodzicami i poza sądem nie może Cie zmusić do takiego testu...

Z rodzicami radź sobie sam ( nie wtrącam się), a co do sądu to ..... :zliscia: nie popadajmy w skrajnosci, w końcu posiadanie we krwi nie jest karane.

A co do oczyszczenia, wit C oraz wszystko co kwaśne jest wskazane.

Woda nie wypłukuje z organizmu thc, bo jak wszyscy wiedzą thc się nie rozpuszcza w wodzie. Rozpuszcza się w tłuszczu i rozpuszczalnikach (w tym alkocholu). Także idź podjedz coś tłustego, a później wypad na piwo i o własnych siłach nie powinieneś wrócic. Codzienny taki zabieg szybko Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+