Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

[Pomocy]Jak najprędzej oczyścicz mój organizm z THC???


FoQs

Recommended Posts

Najlepiej weź sobie wsyp kwasek cytrynowy do kieszeni i dosyp do moczu. Wszystkie metody nie dają 100 procent szans ponieważ są różne testy ale zawsze jest szansa.. Jeśli masz niepalącego ziomka to weź od niego mocz.

Link to comment
Share on other sites

co się stało?

Nauczyciele mnie podejżewają o palenie i miałem poinformowanych rodziców i teraz moi rodzice powiedzieli, że zrobią mi test. Przed tym pytali się mnie czy paliłem a ja powiedziałem, że nie.. Mogłem się przyznać rodzicom. prz*je***e.. Jeśli szkoła się dowie, że paliłem to nie tylko moge zostać wydalony ale problemy z policją..

A jaki test można zakupić, na mocz czy śline? Rodzice powiedzieli, że kupią test, który działa do 30 dni.. A ja w ciągu tych 30 dni paliłem dość często. Jeśli ten test będzie na oczach nauczycieli (bo chyba tak sobie zażyczyli) to mam przesrane.

Link to comment
Share on other sites

dodam tylko że metody dobre i sprawdzone, ale policja Ci nic nie zrobi za to, że byłeś pod wpływem baczki :D chyba że im powiesz od kogo masz to już zaczniesz mieć nie mały problem :] dlatego rób co tutaj piszą i nie daj się zrobić policjii ;) powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+