Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Trzeba było się targować, mnie też kiedyś przycapnęli z ziomkami, było nas pięciu i wszyscy dostaliśmy 50 PLN (na jedną osobę). Każdy rzucił po dychu i sprawa poszła w zapomnienie ;).

To wszystko tez zalezy na jakich trafisz, mialem do czynienia z dwoma ktorzy skonczyli moja szkola, nic sie nie dalo z nimi pogadac, stowa za przejscie na czerwonym, przez tory tramwajowe :D Nie zaplacilem, po roku przyszedl komornik i ch*j, bylo trzeba zaplacic.. ;/

Wiec nie czekaj zaplac jak najszybciej, nie bedziesz sie pozniej wkurwial

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sprawa może zalegąc nawet kilka lat.

Zabiorą Ci z pierwszego zwrotu podatku.

Zasadniczo olej sprawe. sami sobie wezmą, jak będą mieli z czego.

Na zapłacenie mandatu przeze mnie czekali 4 lata, aż wreszcie sami sobie wzieli.

Teraz mam jakieś 900zł do zapłacenia od 2 lat i tez olewam. Cześć już sobie sami wzieli ze zwrotu. Reszte pewnie wezmą za rok.

Minus takiego działania to odsetki, ale mi od tych 900zł naliczyli 36zł odsetek....

Jednak madnaty za pociąg konkretnie od pkp radze płacic. Bo bliskiemu koledzie się przytrafiło dostać 100zł mandatu. Po 3 latach zapukał do domu komornik po kwote 100zł za mandat + 800zł odsetek + 300zł za swoją prace. Prawdziwa historia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...

do konca to pewnosci nie ma, jesli sie upra to sprawdza odciski, twoj pobyt w NL.

grozi ci sprawa o przemyt i, w zaleznosci od ilosci, kara.

ale jest tez szansa, ze nic nie zrobia, tylko zniszcza paczke, chociaz do konca sam nie wiem jak to wyglada. moze ktos jeszcze sie wypowie..

ja bym strugal debila, ze nic o tym nie wiem, ze ktos zrobil glupi kawal

jak powiesz, ze kolega mial wyslac paczke, to zaczna sie dopytywac co to za kolega.

mozesz ewent. powiedziec, ze spotkales tam kogos przypadkiem, dales mu pieniadze, zeby ci wyslal jakas bluze czy cos i tyle. ze znasz tylko imie, jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+