Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chce odświeżyć ten temat ponownie bo niedawno zaczęła się pierwsza sprawa w sprawie tego cwela.

Czterech ziomków było na sprawie i ogólnie wszystko było w porządku, szybko zeznali i po 20 minutach ich wypuścili :D

Sedzia jak się zapytał ziomka przez ile czasu brał, to kumpel odpowiedział że od 3 lat, a konfident sie odezwał "Wtedy to mi jeszcze nie wyrosło" :D Kolesie tam wykładka. Sedzia powiedział że większość osób to były osoby niepełnoletnie.

Następna rozprawa jest 13 maja :D ale ja jeszcze nie dostałem wezwania, sądzę że dostanę jakoś w wakacje :)

Peace :peace:

Tego konfidenta jest ciężko spotkać na ulicy bo ma dozór policji, widziałem go ogólnie 4 razy i raz przechodził obok mnie, już dawno temu miał dostać wpierdol ale wolimy poczekać aż proces się zakończy. Jak dostanie zawiasy to będzie wpierdol, a jak pójdzie do pierdla to tam sie nim zaopiekują. A sam konfident wychodzi tylko o 7 rano do sklepu i na dozory oglądając się za siebie :D Raz kumpel chciał mu na****ć bo też na niego sie rozjebał ale kumpel nigdy nic od niego nie brał to konfident uciekł cwel je***y :D

Elo, będe pisał jak coś się będzie działo :D

Sorry za double posta ale dzisiaj mój kumpel był w sądzie i sprawa została odroczona do czerwca ponieważ je***y konfident nie wytrzymał napięcia i przesiaduje w psychiatryku :D :D krótko po pierwszej rozprawie :D Nie moge wytrzymać ze śmiechu :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja ze 2-3lata temu miałem też taka akcje ziomek<były Frajer>sprzedał że z nim paliliśmy i kreciliśmy mu Mj wszystko powiedział ze szczegółami to z ziomkami uzgodniliśmy wersje,w sądzie szła ta sama gadka no i umorzyli nam cała sprawe

nie masz sie co martwić a było to moje 1 takie wykroczenie a miałem wtedy kuratora

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

YO, jakiś czas temu kryminalne świnie zawineli mnie z działką spida , w rezultacie zawaisy + grzywna, spłate grzywny ulokowałem, jednak oprócz grzywny dochodzi jeszcze wpłata na miejscowy ośrodek leczniczy uzależnień od środków psychotropowych, i z tym wydatek kolejnych paru stów,i moje pytanie - czy jest mus płacenia za ten szit, bo u mnie 3 banki drogą nie chodzą, i czy niezapłacenie ciągnie za sobą niepotrzebne problemy. DZIeki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po pierwsze odstaw spida, bo czaszka jeszcze bardziej ci sie zryje. Nieodwracalne zmiany w sieci neuronowej to nie gratka. A co z płaceniem? Lepiej zapłać ale nie na monar. Znam ludzi co nie płacą mandatów, za izbe wytrzeźwień, czy za leczenie i nikt im z tego powodu nic nie zrobil. Powinieneś mieć nauczkę. A po zaplaceniu wez mlotek do reki, i j*bnij sie w głowe. Ehh czemu ludzie trują się tym gównem? Kilku znajomych przez to stracilem, i nie mam tu na myśli sytuacji że sobie gdzieś poszli...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po pierwsze odstaw spida, bo czaszka jeszcze bardziej ci sie zryje. Nieodwracalne zmiany w sieci neuronowej to nie gratka. A co z płaceniem? Lepiej zapłać ale nie na monar. Znam ludzi co nie płacą mandatów, za izbe wytrzeźwień, czy za leczenie i nikt im z tego powodu nic nie zrobil. Powinieneś mieć nauczkę. A po zaplaceniu wez mlotek do reki, i j*bnij sie w głowe. Ehh czemu ludzie trują się tym gównem? Kilku znajomych przez to stracilem, i nie mam tu na myśli sytuacji że sobie gdzieś poszli...

Jabolak, w 100% sie zgadzam na to co piszesz, fety nie odkurzam bo wiem ze jest wyniszczajacy, a wtedy miałem akurat potrzebe, bo było wydarzenie, i to nie byle jakie bo MAYDAY 2009, mendy z pociągu mnie wywlokły, reszta składu wolno na mayday, a ja wprost na komisariacik, ale żal mnie wtedy ogarnoł, wrrrr :mad:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+