Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jest coś takiego w prokuraturze, jak WIARYGODNOŚĆ.

Prokurator nie zapropounje (chociaż może) wyroku 3 lata POZBAWIENIA wolności dla niekaralnego człowieka, za hmm 3g MJ, bo to podważa jego wiarygodność jako prokuratora. Musi brać pod uwagę szkodliwość społeczną czynu, wiek, okoliczności łagodzące, jeśli sam dobrowolnie poddajesz się karze zazwyczaj jest nadzwyczajnie złagodzona, ja byłem jeszcze "pod wpływem alkoholu" wiem że to nie jest okoliczność łagodząca, ale jednak kupilem trawe pod wpływem; nie byłem do końca pewien co czynie o ja biedny :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja mam takie pytanie z ciekawosci jezeli juz was policja zlapie z 1 g trawy to wyrok jest adekwatny z tym czy np powiecie skad to macie(sprzedacie dilera) czy bierze ta sad pod uwage czy jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja mam takie pytanie z ciekawosci jezeli juz was policja zlapie z 1 g trawy to wyrok jest adekwatny z tym czy np powiecie skad to macie(sprzedacie dilera) czy bierze ta sad pod uwage czy jak to jest?

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :evil:

Może bierze może nie zresztą wszystko ci mogą powiedziec a TY i tak w to wszystko uwierzysz bo będziesz pod taką presją że będziesz z nimi współpracował nawet nie świadomie. Ale nie koniecznie musi do tego dojść...

powiedzieć to se mogą, zresztą nawet jak ci powiedzą że dostaniesz mniejszy wyrok/grzywne to nie myśl że oni chcą dla ciebie dobrze (poprostu chcą frajera który da namiar na drugiego frajera dzieki któremu poprawiąim sie statystyki, dostaną pochwałe od przełożonego itp) choc są przypadki"Dobrych" policjantów (naprawde rzadko).Poprostu mogą powiedzieć ci że dostaniesz grzywne 5000zł a jak powiesz od kogo to masz dostaniesz 2000zł a ty sie na to nabierzesz i powiesz im a itak byś dostał te 2000zł bo innej kary nie było ustalonej na takie "przewinienie" podobnie mogło by być z kara pozbawienia wolnośći czy "zawiasy"

Zresztą czy opłaca się sprzedawać gościa myśle że jest wiele wiele innych sposobów aby wydostać sie z opresji...

:peace: :peace: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam , sytułacja wygląda następująco :

typ gonił łakocie (MJ,pill,fuke), gonił swoim ludzią którzy po długim czasie okazali sie nie swoii i chcą go z dupy strzelić.

on o tym wie , ale zanim sie dowiedział o tym przykrym fakcie , skroili mu fona na którym mogły byc numery do osób z branży , sms (nie jasne ale dające do myślenia) , fotografie i nagrania video , na których leży bat na hustawce , inny typ winie cisnienie (po czasie odzyskał fona za hajs dla nich), ponad to ze swoich telefonów mieli fotografie głównie z imprez oraz sms od samego zainteresowanego. Posiadają równiez fotografie jego osoby z panią MJ. Wysokie prawdopodobieństwo strasznych kłamst (kolorowanie sytułacji , ustalenie miedzy soba zeznań) na niekożyść byłego ziomka.

A i tak typy gonili od niego MJ , i przyjmowali razem z nim. Typ (dill) nie ma w obecnej chwili starego telefonum łacznie z numerem sim , dysku ze starego kompa , oraz kilka osób za sobą które moją być świadkami w tej sprawie.

Teraz kilka pytań :

1.jesli typ (dill) nie mieszka w miejscu zameldowania gdzie bedzie wjazd na chate?

2.odrazu go zawiną czy raczej powinien spodziewac sie obserwacji?

3. jakiego wyroku powinien sie spodziewac ? o ile wyroku ?

4.spodziewać sie badan / sankcji ?

5.dill wiedza o tym fakcie nie pali , nie je nic , czyści organizm , oczywiście nic przy sobie nie bedzie miał. dom czysty w kazdym przypadku.

6.jak myslicie ile prawdy jest w tych typach ze

ryzykujac swoją przyszłosc (bo dill ma tez cos na nich ale raczej tego nie uzyje) zdecydują sie na strzelenie ?

7.dill teke czysta ma

8.ewentualne propozycje dla dilla co by sie uchrinił od wyroku?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+