Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Teraz Czechy, może za kilka lat Polska ;P

Oto JA! Przepowiadam wam to :D

Zresztą kto wie. Przecierz od dawna wiele osob z rożnych środowisk polskich wypowjadaj sie o koniecznosci zmiany polskiego prawa.

A pozatym zobaczcie co sie dzieje za oceanem u naszego Najwiekszego Przyjaciela - USA. Coraz lagodniejsze prawo. Moze cos idzie w coraz lepszym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

norbi666994 niestety ma racje, wiem z własnego doświadczenia. Tajniacy złapali mnie i koleszke na piwku i akurat waliłem bucha co prawda schowałem lufe za plecy(tak w razie czego bo nie wiedziałem ze to psy) a tu bach wyjeli legitymki przeszukanko itp. myslałem ze bedzie bez przypału bo w korku zostało juz niewiele z resztą nie wiem bo jzu mi jej nie oddali :P(fart ze nie znaleźli 2,5g które rzuciłem obok siebie na ziemie :P ). Na komisariacie mnie trochhe postraszyli itd. ale podsłuchałem ze mają za mało materiału zeby sprawdzic testerem wiec poczułem sie pewniej ale oni wpadli na pomysł zeby przetkać lufe no i to tester juz wykazał bez problemu :/. Nie wiedziałem ze w PL takie srogie prawo bo wróciłem po dłuzszej nieobecnosci w kraju wiec poszedłem na wszelkie ugody na szybkie przeszukanko w domu i zeby mnie na dołek nie wieźli:p a prokurator powiedział ze dostane 6m w zawieszeniu na 3latka kuratora 500zł grzywny :/ zdołowało mnie to... w sumie mineło juz z pół roku ale sprawy jeszcze nie miałem ;] ale tak łatwo sie nie poddam :smoke: bede sie starał jeszcze jakos bronic ale jak to wyjdzie to nie wiem :P uważajcie Ziomki i ZIomalki bo łatwo wpaść za damski chu*

:elo:

Mialem podobna sytuacje z kolesiami. Idz z prokuratorem pogadac zeby umozyl postepowanie. Mi sie udało :D

Miałem farta bo sprawe prowadzila mloda du*a i jak sie okazalo pozniej calkiem spoko babka ;)

Na bank nie zaszkodzi jak pojdziesz pogadac, a jak nic nie zrobisz to Ci dopierdola z marszu zawiasy :confused:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A u mnie w mieście często spotykaną akcją jest że zatrzymująca policja wywala z tekstem "Jak macie tylko zioło to sp******ać" itp.

A więc chyba coraz bardziej nie opłaca im sie zatrzymywać ludzi tylko z weed?!

Ale macie zajebiscie tam u Ciebie.

U mnie w miescie ja i moich trzech ziomkow lezalo na glebie pol godziny w marcu bo jednego lolka znalezli. Dla mnie i dla drugiego kolesia kajdanek nie starczylo a dwoch innych bylo skutych

To byli akurat kryminalni. W zyciu takich pojebow nie widzialem :wacko:

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+