Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

hempu, bo zawsze jaraliśmy u niego na strychu, i nie chciało sie otwierać okna to wrzucalismy w taką "szczelinę" (nie wiem jak ci to wytłumaczyć :D) między poddaszem a ścianą. No nieważne- pies tropiący nie mógł tam wejśc, to ciekawski policjant wszedł.. I pierwsze hasło:"Qrwa, w tych gwizdkach to jest z 5g palenia"! :D

Ta..w 200 gwizdkach 5g palenia...chyba nie paliliscie do konca albo mowisz jakas dziwna historie na fazie...mniejsza o to..nie widzialem nie slyszalem to nie bede mowil..

Jak mnie u mnie w miescie capneli to 2 zajebane lagi mialem..i pusty pakiet..troszke tytoniu..i w rogu mikroskopijnej wielkosci topeczek ktorego ciezko bylo zauwazyc wiec go oczywiscie nie zauwazono..powiedzialem ze w woreczku trzymalem tyton ...a lagi to szczerze mowiac nie dowiedzial sie odemnie po co mi to jest..xD..Nic mi nie zrobili..oddali mi 2 lagi..pakieta...ale sreberka juz nie.. hahaha...chyba szykowali sobie butle na komendzie..xDD ale ogolnie moga sie doczepic do zajebanej lagi ..czy masz tam jakies resztki czy tez nie..czy soki...to wykryje nielegalna substancje wiec lagi wyrzucac bo jak Ci sie trafi ch*j to nic z tym nie zrobisz...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh, przypomniało mi się jak ja wpadłem,
co prawda nie było zabawy z policją ale ciekawie nie było.

dzień po powrocie z wakacji z PL zostawiłem otwarte okienko na gg z
"jeszcze popuszczamy te chmury" i tegopodobne teksty i stara przeczytała

fakt że po kilkumiesięcznyych pytaniach od niej i ojca "gdzie, po co, na ile itp."
wróciłem z 4g do domu (którego niestety musiałem się
pozbyć) za który prawie dostałem wpierdol od 7miu osób bo dil zachciał zioła spowrotem...

teraz niestety odstawiam na dłuższy czas...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka. Mam taki probem, a nie znalazłem odpowiedzi na forum.

Mam kolegę, który 9 lipca 2010 będzize miał 16 lat.

-jeśli złapią go przy plantach to jaka kara mu grozi przed i po 9 lipca

-jeśli go złapią, czy rodzice ponoszą jakąś odpowiedzialność? Jeśli tak to jaką

-jeśli pały złapią go z ziółkiem to czy jego rodzice będą mieć jakiś przypał

Głownie chodzi mi o 2 punkt bo jak jego starsi mają mieć przypał to nie będzie uprawiał.

Możecie mówić że jest na to za młdy, ale on pali średnio raz na miesiąc, więc takiej szkoldiwości mj na niego nie wywrze. Poza tym zawsze lepiej mieć własne a nie od dilera, zwłaszcza ze trudno o indice u niego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sąd dla nieletnich go czeka w każdym przypadku, w najgorszym razie poprawczak, ale sądzę że jeśli nie jest karany to skończy się na grzywnie i może kuratorze. Karą dla rodziców będzie właśnie ta grzywna, bo wątpię że spłaci ją z własnej kieszeni ;) starzy na pewno nie dostaną wyroków, chyba, że prokurator dowiedzie, że np oni uprawiali, albo częstowali nieletniego itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka. Mam taki probem, a nie znalazłem odpowiedzi na forum.

Mam kolegę, który 9 lipca 2010 będzize miał 16 lat.

-jeśli złapią go przy plantach to jaka kara mu grozi przed i po 9 lipca

-jeśli go złapią, czy rodzice ponoszą jakąś odpowiedzialność? Jeśli tak to jaką

-jeśli pały złapią go z ziółkiem to czy jego rodzice będą mieć jakiś przypał

Głownie chodzi mi o 2 punkt bo jak jego starsi mają mieć przypał to nie będzie uprawiał.

Możecie mówić że jest na to za młdy, ale on pali średnio raz na miesiąc, więc takiej szkoldiwości mj na niego nie wywrze. Poza tym zawsze lepiej mieć własne a nie od dilera, zwłaszcza ze trudno o indice u niego.

1-Sprawa w sadzie o uprawe i posiadanie narkotyku.Watpie ze go capna niech cwiczyc nogi jak sie boi ;)

2- rodzice nie maja lipy oprcz przeszukania mieszkania i wyobrazam sobie ten lament

3-Jak zlapia go z ziolkiem sprawa w sadzie o posiadanie.

Zawsze jest opcja nie zlapania go na miejscowce tylko jak bedzie wracal z harvestu.POzdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coś mi się zdaje ze nie chodzi o twojego kumpla, tylko o Ciebie ; )

Tylko nie chcesz bezpośrednio pytać.

btw. często kończy się sprawą w sądzie rodzinnym , grzywną (praktycznie zawsze) a nawet "kurwatorem" ale to też nie reguła.

Rodzice nie mają wyroku, ani obsranych akt. Cierpią tylko finansowo

Ale naprawde można się uchronić przed takim czymś, musisz mieć głowe na karku, i nie panikować.

Nie trzymać dużych ilości jarania w domu, jak uprawiać to też z głową. Nie chwalić się nikomu, nie chodzić na spota codziennie. Dużo osób wpada przez własną nie uwagę , niektórych ktoś jebnie z ucha (skur********o). Młodzi jak mają jaranie i widzą psiarnie to sp********ą . Jak wyjdziesz na droge i bedzie patrol, to czasem lepiej poprostu pojść w ich kierunku, niż naciągac kroku w drugą stronę. Siedziałem w suce z kumplem bo pijany pourywał kilka lusterek w samochodach przy klubie. Mialem przy sobie sztuke, ale starałem sie racjonalnie myslec i nie panikować. Pospisywali , i puścili. Nerwy byly ale próbowałem przepraszać , trochę pożartować. To też ludzie przecież.

Niestety żyjemy w takim kraju jak żyjemy, to pier*****a rzeczywistość - trzeba ją tylko zrozumieć i przechytrzyć ; )

bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie trzymać dużych ilości jarania w domu

Przedewszytskim nigdy eni trzymac jarania w domu.Najlepiej skminic jakas skrzyneczke ewwentualnie kitrac w jkakims miejscu na osiedlu?

albo zakopać ;)(mowie tu o harvescie)

Jak masz mala ilosc to staraj sie nie nosic przy sobie albo spalaj z miejsca.jak masz chowac to zadna je***a skarpeta ani majty tylko kieszeń

dobra opcje aktos keidys pisal na forum kitrac w hustce(mj w dilpaku)

w razie kontroli smarkasz w jaranie i wyrzucasz do smietnika ;) Oczywisice mozesz sie wrocic po to jaranie pozniej ;))

Te opcje moga sie wydawac dla kogos mega smieszne i wogole nie potrzbne z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie jednego uratowały ;)

Warto sie miec na bacznosci i nie robic sobie lipy a w kraju jak jest kazdy widzi ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+