Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Ok

a teraz ważne pytanie

poddałem sie dobrowolnie karze ALE dzień po zaniosłem pismo do prokuratury mówiące że się z tego wycofuje (na podstawie jakiegoś tam art czy ustawy), że mnie na przesłuchaniu zastraszyli itp

dzis przychodzi pismo z sądu z terminem rozprawy i odpis z prokuratury w którym nic a nic nie jest wspominane, że odwołałem dobrowolne poddanie się karze...

Pytanie co teraz - prokuratura olała moje pismo, nie dostali tego (zostawione w biurze podawczym mam potwierdzenie) i czy takowe pismo odwołujące moje dobrowolne poddanie się karze też do sądu nieść ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pytanie co teraz - prokuratura olała moje pismo, nie dostali tego (zostawione w biurze podawczym mam potwierdzenie) i czy takowe pismo odwołujące moje dobrowolne poddanie się karze też do sądu nieść ?

Oczywiście że nieś te pismo, sąd i tak zada pytanie czy potwierdzasz swoje zeznania, i niektóre sądy pytają się czy nie byłeś zastraszany i bity.

Przed sądem możesz wszystko wycofać i wyspowiadać się od nowa :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam mala zagadke w glowie, poniewaz w sasiedztwie powineli typa z jedynka. Gosc ten mial juz wczesniej zawiasy za dilerke i wyludzenia 3/8 bodajrze.

 

Teraz pytanie pierwsze: Czy jesli zlapali go z ta jedynka i przyznal sie tak jak mowi, ze jest uzalezniony to dostanie kolejne zawiasy czy powinien trafic za krate?

 

 

Pytanie nr 2 dotyczy wlasnie pomowien, dokladniej pewna kobieta chodzi po rodzinach w okolicy i opowiada, ze diluje nie majac na ten temat zadnych dowodow, Moja kartoteka jest czysta nigdy wczesniej nie mialem drogi krzyzowej z prawem ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jezeli miał zawiasy za dilerke to sad obligatoryjnie odwiesi zawiasy za narkotyki poniewaz teraz tez za to odpowie jezeli mial cos przy sobie przybija mu posiadanie lub jak ktos zezna ze kupil to dilerke w sumie dziwne zawiasy 3/8 z zasady wiem ze sądy niedaja zawiasów 3/8 no chyba ze wystepuje współpraca z organami lub jakies okolicznosci lagodzace.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość antymef303

Niekoniecznie :) U mnie typek mial zawiasy ale za posiadanie :) nie dilerke i drugi raz go zawineli . Prokurator krzyczal zamknac go a sedzina mu wyprawila moral jak pan wyglada (troche wyniszczony :) ) niech pan sie zmieni ma pan 30 lat i zadna kobieta pana nie che :) nie niezamykam go i dostal drugie :)

 

A co do pomowien daj spokoj przycichnij :) zdobadz swiadkow ze tak mowila i do cywilnego ja podaj o posadzanie :) i straty moralne. Nasciemniaj ze przez nia nabawiles sie nerwic i takich tam idz do lekarza psychiatry niech ci wystawi jakis papier i babeczka moze ci zrekompensowac to w gotowce :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

W praktyce niestety w wiekszosci przypadków jest inaczej , na twój plus napewno przemawia to ze niebyłes karany i jezeli jestes mlody to tez sad wezmie pod uwage zreszta to nie jest zadna grupa i tak jak pisał antymef pomówienie może nie wystarczyc .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema, ogolnie sprawa tak wyglada przybili mnie  niecaly rok temu z jednym gibsem, poszedlem dobrowolnie na kare, idiotyzm ale sie nie odstanie no i de fakto dostałem 180h odrobku i 5 stow do zaplaty na monar. Grzywne zaplacilem odwalilem koło 70 godzin, bo praca (niestety na czarno po znajomosci bez umowy co nie pozwola mi na regulowanie godzin odrobku w zamian za 10% pensji) i uczelnia nie pozwalaly mi by sie ogarnąć, ze wszystkim. Czy myślicie, że jest możliwość odroczenia jakoś tych obojętnie ja terminowo, bo w  danym momencie mam stabilna sytuacje i miałbym normalnie czas chodzić odrabiać. Prosze o wypowiedź osoby z aktualnymi informacjami prawnymi :-) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+