Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

No naprawde super masz kolegow, ze wysprzedali Was wszytskich, takich to ze swieczka szukac... ( zeby ich potem spalic )
jesli jest tak jak piszesz czyli nic przy Tobie nie znalezli, to nie przyznawaj sie do niczego, w koncu nie maja zadnych dowodo, oprocz zeznan ludz, ktorzy ratowali wlasna du*e.
Ewentualnei gdyby jednak chcieli Ci przybic chociaz to posiadanie, to skorzystaj z poradnika: Poradnik Użytkownika Konopi
Posiadanie klasyfikuje sie do umierzenia z powodu niskiej szkodliwosci spoelcznej czynu i ewentualnie o to walcz, pod zadnym pozorem nie poddawaj sie dobrowolnemu ukaraniu, bo z miejsca dostaniesz zawiasy i jakas grzywne, a w sadzie masz ogromne szasne na umorzenie o ile to dobrze rozegarsz.
A kolegom mozesz podziekowac dlugiego jezyka...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miałem dokładnie taką samą sytuację niedawno, ten co mnie przesłuchiwał z miejsca powiedział mi, że musieli mi przedstawić zarzuty bo mnie gość podał, że palił ze mną i go częstowałem. Powiedział też, że sprawa się prawie na 100% na tym skończy więc odmówiłem składania wyjaśnień i z braku dowodów sprawę umorzono, więc spoko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich zorientowanym w tym temacie mam taki mały dylemat otóż w połowie maja miałem mały przypal o uprawę pomidorka na własny użytek przesiedziałem wtedy 24 h na dołku miałem przeszukanie w pokoju w którym wynajmowałem jak i w mieszkaniu gdzie jestem zameldowany na pobyt stały poddałem się dobrowolnej karze myślałem ze na tym koniec niestety nie okazało się ze na mój adres zameldowania przychodzą pisma od policji i prokuratury niestety ojciec ich nie odbierał bo to były polecone poza tym mam z nim kose ja o tej całej sytuacji dowiedziałem się wczoraj od postronnych osób i nie wiem co w tej sytuacji mam robić czy jechać do owego miasta i się tam zgłosić na komisariat czy olać ta sytuacje dodam tylko ze nie maja mojego obecnego adresu bo mieszkam tu ze jakiegokolwiek meldunku czekam na wasze sugestie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogółem sprzedali mnie psiarni dwoje studentów byłych współlokatorów krzaka zdążyłem wyczuci przez okno z boksem nie miałem niestety co zrobić dodam tylko ze to było drugie piętru i jego nie znaleźli za to z podłogi zebrali kopkę liści którą poszła do analizy na przesłuchaniu miałem postawiony zarzut uprawy konopi włóknistych spisali protokół i dali mi propozycje ze jak wpłacę im od razu 200 zł to będzie na poczet przyszłej kary niestety nie dysponowałem takimi sierotkami wtedy jedyne co mi powiedzieli ze do końca miesiąca czyli maja wszystko się okaże i żebym odbierał telefony. Ogółem na przesłuchaniu nie wnikali w szczegóły tylko mi się cały czas pytali do jakich celów chciałem to mieć mogę dodać ze to była komenda w Piotrkowie trybunalskim

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+