Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powinęli typa, który powiedział, że ja mu załatwiałem palenie. Jednak nic przy mnie nie znaleźli, na chacie nic nie mam, a jak zeznawałem to zaprzeczyłem. Dodatkowo miałem na komórce zdjęcie majeranku, a policja zawinęła telefon. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale czym się martwisz? Znaleźli przy typie nie przy tobie, to są zwykłe pomówienia w Twoją stronę i tego się trzymaj. Zdjęcia masz z neta bo są teraz w modzie jako tapety . Po pierwsze dobrze zrobiłeś że się nie przyznałeś bo nie ma do czego, a po drugie to gnida która Cię wsypała musi ponieść karę, ale nad tym już pewnie pracujesz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dupkę mogą Cię cmoknąć. Nic nie mogą Tobie zrobić, choć milicja w naszym kraju lubi czasem kit wcisnąć, żeby wyszło na ich korzyść, bo to ci*y są.

Zazdroszczę Ci takiego przebiegu sprawy, bo jak mnie chu*ek zagonił w sprawie, w której nie miałem żadnego udziału to psy wbiły na chatę i zgarnęły mojego boxa z zawartością

Leci już drugi rok jak nic się z tą sprawą nie dzieje i to jest jeszcze bardziej irytujące. Dwóch telefonów nadal nie odzyskałem. Za to mam piękne 3strony moich podpisów w książce dozorów na komendzie, na którą chodzenie 5 razy w tygodniu szczerzę już PIE*DOLĘ.

Nie daj się zmanipulować i będzie git.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+