Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

przeczytaj jeszcze raz wolno i wyraźnie. Może zrozumiesz.

napisałem "jak powie, że to twoje, to zwykły frajer z niego." jak Ty kogoś, kto Cie sprzeda nazywasz ziomkiem, to masz chyba poważny problem ze znajomymi.

Jak nie sprzeda, to pewnie dostaniesz wezwanie jako świadek i wtedy masz mówić, że nic nie wiesz, pierwszy raz słyszysz. Tylko wiarygodnie, bo nikt Ci nie uwierzy, że nie wiesz co się dzieje z kumplem z którym się znasz od dziecka.

a kolega problem już i tak ma. Powinien działać według kilku zasad. Znajdziesz je na forum trawki, wolnych konopii, a także w nowym numerze spliffa.

Tylko ze kumpel niechcacy nas sypnol. powiedzial dokladnie "Spotkalismy sie w kaltce i oni mi to dali. -Kto? -Odmawiam zeznawania". I teraz nie wiemy czy to zapisal i zastanawiamy sie czy mozna zmienic zeznania

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to ładnie kolega Policji stwierdził... wydaje mi się że ta sprawa nie rozwinie się na tyle szybko, żeby zakładac dwa tematy o tym samym... Spokojnie chłopie, stało się ale nie ma co panikowac...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zeznania zawsze możesz zmienić, bo przy pierwszym przesłuchaniu mogłeś być pod wpływem dużego stresu i Ci się pomieszało.

Ale zastanawiam się jak można przez przypadek kogoś sprzedać...

skąd wiesz co kolega zeznał?

"ONI" to pojęcie względne. "Oni w sensie Ci ludzie, których nie znam. Ale właśnie z tymi co ich pierwszy raz na oczy zobaczyłem na owej klatce nic mnie nie łączy. Dali mi tylko wtedy jakąś torebkę, później zobaczyłem że to marihuana"

Ale niestety policja nie jest taka tempa i wcześniej lub później coś z niego wyduszą, skoro już zaczął zdanie, to oni pomoga mu je dokończyć. Niestety takie mamy realia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+