Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja również Mialem podobną sytuację ostatnio:-) Otóż w pewnym ustronym miejscu dokonywałem zakupu ganji a tu z nikad pojawia sie patrol policji i nas zagaduje a jeden policjant obchodzi samochod kumpla a tam szisza. Policjant do nas '' widze ze bawia was narkotyki,, wszyscy cicho a on nagle '' jak chcecie palic to do domu a nie tutaj,, i kazał mam jechac:-) to sie nazywa szczescie:-) ha ha a kazdy mial z nas po kilka gram:-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no ja to chyba miałem największy przypał z całego forum... :zmiazdzony: Miałem 4 krzaczki w szafie i 6 rano wjazd na chate Standardowo sprawa w sądzie, pech chciał że już miałem ukończone 18 lat. Jestem już po rozprawie, dostałem jakieś 150 godzin prac społecznych...rozprawa była pod koniec marca i jak dotąd nie dostałem kolejnego wezwania (mieli się ze mną ustawić w jakie dni i gdzie będę odpracowywać). Zawinęli mi mój telefon jako niby "zabezpieczenie majątkowe". Niech sobie wsadzą w du*e ten telefon i niech dadzą mi spokój k**rwy je***e...
A niedawno też miałem niezłe porycie bani... W kieszeni miałem calaka, na dodatek ujarany byłem, wychodze z windy i nagle zza rogu na korytarzu wychodzą panowie policjanci. Patrzą się na mnie i idą w moją stronę. Ja już się obsrałem, bo myślałem że będzie trzepanko, a oni tylko się zapytali jaki tu jest numer klatki schodowej... Jak by było trzepanko to już by mi groziła ciepła cela, bo to drugie tego typu wykroczenie by było... :sleep:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No więc sprawa wygląda tak że prokurator zaproponował ugodę ;] (standard) Zaproponował 6 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata ;// Zapytałem o zamianę kary na grzywnę lub prace społeczne to powiedział że nie da się, bo przepisy nie pozwalają. Jakie przepisy??? Co sądzicie o takiej karze? Powinnem się zgodzić czy mieć rozprawę?. Czy taka kara jest adekwatna?? Mi się wydaje że nie :) Czekam na odpowiedzi :woohoo: :siemka: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi juz spory czas temu matka wbila do pokoju jak planty podlewalem :D

m - "co to?!"

j- "roslinki na biologie" ;)

m - "jutro ma ich nie byc"

no i nie bylo, poszly do innego boxa ;)

Pzdr

Roślinki na biologie to mnie rozwaliło :D

Ja osobiście nie miałem przypału i wole nie mieć, choć moja mama wie że kiedyś paliłem ale nie wie że nadal :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+