Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Mama :D No dobra, jakiś plaster nie powinien wykryć jeśli ostatni raz jarałeś tydzień temu, chyba że wcześniej ostro bombiłeś to może utrzymać się dłużej thc w tobie - do piątku powinieneś być czysty tym bardziej że to był tylko jeden buh z jointa :D Pozdrów mamę :D:peace:

mama jest zajebista. nawet zdarzalo sie jej kopcic haka ale to inna bajka :) do swiat jaralem codziennie. potem mialem obnizke formy tak przez tydzien. potem nadzialem sie na przypal (nic ze szkola i psami).

a jest jakas profilaktyka zeby mimowszystko byc pewnym w 100%?? ziomek mi mowil zeby nakurwiac mleko/kwasek cytrynowy ale to chyba dziala na mocz a na skore to niewiem...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kwasek cytrynowy raczej zobojętnia odczyn moczu :D a co do skóry, to nawet nie słyszałem o takich badaniach. Na twoim miejscu raczej bym popił sobie kwasku oraz "wody" z ogórków :D mi to pomogło, a miałem badania na mocz w specjalnym labolatorium i nic nie wykryło :D więc na skórę też powinien być lajcik :D Wrazie co naściemniaj że byłeś w towarzystwie palących :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to chyba nie ma znaczenia czy na mocz czy na co ważne żeby toksyny tą czy inną drogą zostały usunięte z organizmu( czy sie myle?) wiec dużo pić płynów(najlepiej piwa), witaminy C, Kawa, gdzies czytałem że napar z ziela fiołka trójbarwnego dobrze działa ponad to ewentualnie inne specyfiki z apteki które czyszczą organizm z toksyn ;] ale myśle ze w Twoim przypadku i tak nic nie wykryje ;)

powodzenia i złap bucha za mnie w Holandii :D

:elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

CO ZA POPIERDOLENI KONFIDENCI !!!

Jak mozna cos takiego komus robic, najpierw imprezowac z ziomem i caly czas zbierac na niego "dowody" to jest nie do pomyslenia. Tylko w Polsce takie chamstwo chyba...

No jak nie znajda nic u niego na chacie to nie moga mu NIC zrobic przeciez, go nikt za reke nie zlapal.

On moze ich o kradzież telefonu oskarżyć poza tym WPIERDOL jest w tej sytuacji jak najbardziej konieczny, Ci goście chcą go szantażować, może w ogóle nie poszli na policje, i ile jest z tym srania każdy wie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coraz wiecej przesłanek jest za tym ze jednak ściemniają , a telefon mu skroili siłą w przewadze wiec winy typa nie ma za duzo , a jesli chodzi o bicie to dill boi sie ze ma za duże plecy a nie trzeba mu miec 4 osób na sumieniu , aczkolwiek nie odradzam mu takiego rozwiązania.

Czyli zdjęcia i nagrania video nie mogę byc dowodem a jedynie przesłanką ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+