Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy zostalo to juz wymienione, ale skoro juz jestem w tym temacie, to chcialbym polecic polski film "pogoda na jutro". Bardzo dobry film, opowiada o gosciu, ktory po 17 latach spedzonych w klasztorze musi wrocic do rodziny i stawic czola rzeczywistosci, ktora jest jaka jest - popierdolona

Dokładnie tak! Bardzo dobry polski film. Również gorąco polecam!

Jeśli chodzi o mnie to przyznam, że bardzie gustuje w horrorach niżeli komediach.. nawet jeśli jestem 'po spożyciu'. Ktoś tam wyżej wspominał o Paranormal Activity, hmm, można obejrzeć, nie mówię, że nie, ale wkurza to, że cały film trwa tyle czasu, gdzie równie dobrze mogliby go skrócić o jakąś jedną trzecią. Co prawda 'trójki' jeszcze nie widziałem, ale dwie poprzednie wersje wiele się od siebie nie różniły. Oglądając samemu, w nocy, na słuchawkach można się trochę przestraszyć he he.

Zawsze lubiłem film 'Zejście'. Miałem do niego jakiś sentyment, ale jakoś zniknął mi on po obejrzeniu drugiej części.. Nie, nie i jeszcze raz nie!

Lubię oglądać filmy, teraz baniuje jaki tytuł by wam polecić i hmm, może na początek - "Kidulthood". Jeżeli natomiast chodzi o seriale to jestem fanem "Dexter'a" i "Dragon Ball'a" (którego wszystkie już części znam na pamięć he he).

Pozdrówka!

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Las vegas parano z napisami koniecznie lub bez lecz zakaz oglądania z lektorem! Niszczą filmy ci lektorzy z przygłupim i niedokładnym oraz zmieniającym przesłanie. Na przykład "Inside LSD" czyli po prostu wewnątrz LSD lub LSD od środka itp. A nie tak jak to zrobili po "Polsku" LSD podróż do piekła!!! No paranoja. W większości filmów można dużo usłyszeć niespójności, niedomówień, Formy intonacji są często zastawiane lektorem(8 mila z lektorem to porażka). Dlatego uczcie się angielskiego i ściągajcie filmy z napisami

Polecam od siebie jeszcze Cheeh & Chong Up in smoke. Trzeba pamiętać o koniecznym upaleniu oglądając ten film.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+