Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Harvest - Ścinanie, Suszenie, Curring, Przechowywanie


svaarozyc

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Widać że jeszcze mogą postać chwile ale jeśli masz wybór stracic palenie czy ściąć wcześniej - odpowiedz jest chyba prosta..

nie masz jakiegos szkla powiekszajacego zeby zobaczyc trichomy, jak sa mleczne mozna scinac bez obaw, ile krzaki maja dni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam szkło ale jest za słabe, lepiej widzę na komputerze przy makro z aparatu.. Kupiłem dozowniki do wody i już na nich śmigają.
Coś takiego
Dozownik wody do doniczek GREENMILL AQUASYSTEM

 

Co prawda mam pewne obawy wynikające raczej z nie wiedzy jak to działa, czy to się sprawdzi, ale wodę ciągną... smile.png to czego nie wiem to to skąd to będzie wiedzieć kiedy przestać dozować.
Jednego planta już dzisiaj zetnę, takiego mikrusa bardziej żeby po powrocie mieć już co zapalić, i widzieć różnicę w działaniu między wczęśniej ściętym, a później, a dwa zostają pod "kroplówką"

Edit. Byłbym zapomniał krzaki mają 71dni, (AF) ale z przejściami. w 19dniu życia wyglądały jakby miał 6 i ogólnie prawie mi już padły. Po drodze też miałem problemy z pH także wszystko było opóźnione i w sumie teraz dalej mam problemy, bo liście bieleją i żółkną bo przestałem dawać nawóz, tym bardziej, że jedna wykazała oznaki przenawożenia, ale chyba te 11 dni na samej wodzie dadzą radę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piszę z nowego konta bo mam zaszyfrowane hasła przez co nie mogę się zalogować z innego komputera.

Tak jak napisałem wyżej, 11 dni i już za późno bo wyjechałem. Myślę że te dozowniki dadzą radę, bo wiele osób z tego korzysta. One mają ceramiczne stożki bez dziur i ponoć jak gleba jest odpowiednio wilgotna to przestaje ciągnąć wodę. Jednego krzaczka tego najmniejszego już ściąłem przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Wydaje mi się w pokojowej lepiej. W temp niskiej np 5st C procesy dojrzewania materiału będą zachodzić wolniej niż w przypadku temp pokojowej.

Teraz osobiście curringuje ziółko w temp ok 10-15C i wyszło zajebiste i mocniejsze niż przed curringiem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+