Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growseed.pl farmerslabseeds.com
Rother

seedbank | thc-thc.com - Mąkoszyce

Recommended Posts

POLECAM NASIONKA BARDZO SZYBKA WYSYŁKA NaSIONKA ZAMÓWIŁEM W PONIEDZIAŁEK NA ŚRODE JUŻ BYŁY PORZĄDNIE ZAPAKOWANE A TERAZ TRZEBA CZEKAĆ AŻ WYROSNĄ I CIEKAWE CZY OUTDOOR 2008 BEDZIE UDANY!! :wodna::happy::happy::happy::happy:

Wyplosz   

Sklep jak najbardziej wiarygodny Nasiona ZNAKOMICIE zapakowane nie mając szans na rozmiażdżenie GRATIS W POSTACI PESTEK I GAZETY :ganja: EXSTRA :elo:

D.II   

Polecam sklep. Wysyłka szła jeden dzień (w pon zamówione, we wtorek już było). Z 5 nasion 5 wykiełkowało. Aha. Opakowanie super zapakowane, pełna anonimowość, niestety bez gratisów :?

beki   

pelen profesjonalizm tego seedbanku przesylka miala przyjsc w czwartek przyszla w srode , pestki juz kielki puscily..:)

Cath   

Również polecam, szczególnie początkującym, odmianka wybacze wiele błędów i jest naprawdę wytrzymała. Kiełkowalność bardzo dobra, 11/12 przeżyło przy średniawych warunkach. Za kilka miesięcy będę mógł coś o mocy powiedzieć, na razie wiem że jest spoko kontakt ze sprzedawcą i nasiona szybko przychodzą. Polecam.

koles   

Polecam ten sklep.Paczuszka przyszla szybko wszystkie 3 nasionka wykiełkowały.

Zobaczymy co bedzie potem .... POLECAM !!!!

Thc-thc masz jakieś zdjęcia tych nasion jak wyglądają?

Edit

Zamawiałem od tego użytkownika i jestem zadowalony kontakt bardzo miły przesyłka przyszła mi w 1dzień nasiona wyglądają dosyc słabo niektóre są jasne napisze więcej jak będą kiełkować.Ta odmiana nadaje się na indoor?

Cath   

Te pestki to chyba f2, w każdym razie raczej wczesne pokolenie - nie ma wariacji genów, w zeszłym roku wszystkie krzaki wyglądały i klepały tak samo.

Dla przykładu Passion#1 od Salvii potrafił zaskoczyć, poszczególne krzaki często różniły się od siebie zarówno wyglądem jak i działaniem - myślę że nawet sam pan S nie wie którego pokolenia pestki sprzedawał, konkret powariowane miały geny. :)

Przesyłka momentalna,bardzo miły kontakt no i jędno nasiono dałem do kiełkowania po 2 dniach już był piękny kiełek roślina bardzo szybko rośnie po 3dniach ma ok.7cm :ganja:

koles   

A ja w tym roku kupilem 12 sionek od thc-thc i wykielkowaly mi zaledwie trzy z czego wszystkie meskie :(

No raczej wszystko zrobione bylo dobrze bo nasionka z OP wykielkowaly prawie wszystkie a te ktore na ktore liczylem nie wyszly i bardzo sie zawiodlem :cry:

A jezeli mozna to zglaszam reklamacje moze dostalbym chociaz kilka nasionek na nastepny out ?

No nie mam pojecia rok temu zamawialem takze nasionak w Twoim sklepie bo wyrosly naprawde gigantyczne planty :) Ale w tym roku nie wiem co sie stalo :(

Bez zadnych problemów temat został rozwiązany. Mogę z całą stanowczościa stwierdzic ze sklep thc-thc jest najlepszym na rynku. Kontakt ze sprzedajcym jest bardzo bardzo dobry ceny bardzo niskie. Polecam każdemu sklep thc-thc. :peace: :peace: :peace:

Purym   

a ja powiem tyle :)

najlepszy sklep i tylko tam bede brac jak cos :):)

a ze mial jazde z psami to normalne pewnie kazdy mial i wie jak to wyglada

chyba ze mamy doczynienia z dziecmi ;p

Cis   

Szybko przyszło + gratis.

Wszystkie pestki po 10 godzinach w wodzie pękły, a z 30 godzin później miały już 1,5-2cm kły :)