Skocz do zawartości
oferta nasion marihuany i konopi 1 plus 1

growshop grower.com.pl

Recommended Posts

Opublikowano

Witam. Jako że jestem tu nowy chciałbym powitać wszystkich zgromadzonych.

Będzie to moja pierwsza fotorelacja, hodowla trzecia, więc zdaję się na Waszą łaskę profesjonalizmu i dobrych rad. 

Krótko o osprzęcie:

  • Namiot - RoyalRoom C60 60x60x160
  • LED - 2x GANJA.EU QBGROW-220-65 
  • Wyciąg: EBERG VEXT 100/170 165m3 z regulatorem
  • Mieszacz: EBERG TIK + 2x Blow jakiś tam (w razie "W")
  • Nawilżacz powietrza: Philips HU1510/03

Lampy może nie urywają pupy, ale już 2 hodowle na nich za mną, więc dają radę. Będzie możliwość kupna czegoś lepszego to tak zrobię. Na chwilę obecną całą swoją finansową stronę wsadzam w kupno domu.

Dobrze, to teraz odnośnie sprzętu w środku.

  • Ziemia: (Aldi) Gardenline - Ziemia uniwersalna z nawozem 
  • Donice materiałowe 10L
  • Donice Plastikowe 8,5L
  • Nawozy: Plagron Cal-Mag, Plagron Terra Bloom, Plagron Terra Grow, Plagron Green Sensation, Plagron Power Roots

Dziewczyny jak w tytule, póki co 18 dniowa Gorilla Z auto (Fast Buds), czekam na kiełki od Fast Haze Automatic (THC-THC).

To chyba na tyle, resztę powierzam Wam. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

Zapraszam do dyskusji 🙂

Peace 

18_1.jpg

18_2.jpg

18_3.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+