Jump to content

thc-thcsklep z nasionami marihuany

breedbros.com

Recommended Posts

Cześć forumowicze. 

Miło nam tutaj gościć i móc z wami nawiązać kontakt. Mamy nadzieję, że skorzystacie z owoców naszej pracy. Jesteśmy pewni, że nie zmarnujecie czasu z naszą genetyką, ponieważ wiemy, jak dużo musicie go poświęcić na uprawę. Dlatego też pracujemy z tą myślą, abyście po zbiorach byli zadowoleni i abyśmy wam się dobrze kojarzyli. Nie jesteśmy ludźmi, którzy chcą wam po prostu sprzedać nasiona. Ich sprzedaż to jeden z wielu, a zarazem ostatni krok w procesie tworzenia odmiany, a jak sami na pewno przyznacie miło jest wiązać przyjemne z pożytecznym.

Jesteśmy pierwszym i jedynym, jak na razie polskim kolektywem hodowców nasion i twórców odmian z własnych krzyżówek. Jak wiecie, branża przejęta jest przez Hiszpanów, Holendrów, Anglików i Amerykanów, a wielu z nich nie produkuje swoich nasion a skupuje je z rynku od hodowców, których nie kontrolują. My idziemy ścieżką holenderską i kontrolujemy każdy aspekt naszej produkcji, dlatego jesteśmy pewni tego, że nasza genetyka jest wysokiej jakości. Wierzymy, że możemy być Dawidem w gronie Goliatów ;). Mamy przeszło 20-letnie doświadczenie w uprawie konopi indyjskich pod kątem produkcji kwiatów, a od 5 lat pracujemy nad tworzeniem własnych odmian. Mieliśmy to szczęście, że mogliśmy się uczyć od najlepszych i pracować na wyjątkowych genetykach, do tego dołożyliśmy polską sumienność i pracowitość, czego efektem są nieskromnie mówiąc bardzo dobrej jakości hybrydy. Po kilku latach nauki w podziemiu w 2022 wypuściliśmy kilka odmian opartych na Blueberry od DJ Shorta, w 2023 połączyliśmy genetykę nowej szkoły ze starą opartą na Lemon Skunku podarowanym nam przez DNA Genetics. Nasze krosy są już po testach i na sezon 2023 będą dostępne w naszej ofercie. W tym roku mamy zamiar popracować z Agentem Orangem ( mamy kilka paczek z czasów kiedy SubCool jeszcze żył), więc szykujcie się na testowanie naszych wypieków ! 

Tymczasem zapraszamy was na stronę https://www.breedbros.com , gdzie możecie dołączyć do naszego teamu zostając np. naszym ambasadorem albo testerem nasion. Możecie tam również zamówić nasze nasiona ( z kodem trawka.org dostaniesz rabat 20%) z tanią wysyłką, ponieważ mimo iż na codzień pracujemy w Hiszpanii to mamy też magazyn w Polsce. 

Nasze nasiona w swojej ofercie mają także:

Pozdrawiamy serdecznie 

Sadzić, Palić, Zalegalizować! 

 

Mandarin Zkittlez Lemon by Breedbros

IMG_4544.thumb.jpeg.011d2fbffe61de7d642c19318aa103fa.jpeg

Edited by BreedBros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obserwuje Wasza pracę od jakiegoś czasu na mediach społecznościowych i zrobiliście już kawał dobrej roboty. Rosliny wyglądają świetnie i zapewne jeszcze lepiej pachną i smakują. Życzę Wam aby cały świat mówił o polskich nasionach jako tych najlepszych. Pozdrawiam 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Toksyna napisał:

Obserwuje Wasza pracę od jakiegoś czasu na mediach społecznościowych i zrobiliście już kawał dobrej roboty. Rosliny wyglądają świetnie i zapewne jeszcze lepiej pachną i smakują. Życzę Wam aby cały świat mówił o polskich nasionach jako tych najlepszych. Pozdrawiam 

dziękujemy, to jest miód na uszy i poważna motywacja do robienia najlepiej jak się potrafi 🙂 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lampa Led Plantalux XX640 - specjalnie dla growerów z Discord, PG21, Trawka.org za 2500 Brutto PLN. Żeby kupić ją w tej cenie wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość prywatną, na którymś z tych forów. Oferta limitowana do wyczerpania zapasów! 

https://sioubiz.pl/pl/p/Plantalux-Lampa-LED-SMD-XX640W-Full-Spectrum/2263


 

 

Przy okazji. Dzisiaj premiera nowej lampy do średnich boxów! Polska produkcja w cenie chińskiej. Powierzchnia pokrycia 1.2m2. 

 

Plantalux GX150W 

https://sioubiz.pl/pl/p/Plantalux-Lampa-LED-SMD-GX-150W-Full-Spectrum-ze-sciemniaczem/2588

Sadzić, Palić, Zalegalizować. 

 

Edited by BreedBros
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

grower.com.pl

thc-thc

babciaganja.pl

breedbros.com


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+