Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa z użytkownikami TRAWKA.ORG / Blue Cheese, Critical King - 1000W LED


Recommended Posts

No 1000W to raczej nie ma. Chyba, że powsadzali diody 10W diody. Ale szczerze wątpię. Raczej klasyczne power ledy 3w (w rzeczywistości poniżej 2W, w zależności od barwy) lub 5W (około 3,5W). Ogólnie może mieć jakieś 180 do 360W. Kup miernik mocy taki wtykany do gniazda i będziesz wiedział. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niebieskie serki rosną, ponoć można na jednym 450g wyciągać. Zobaczymy czy się uda choć 50g 💪😁 

2 tydzień we

Światło 18/6

Podlewanie co 2-3 dni sama woda.

Jedna roślinka opóźniona że względu na trudności ze skorupką ( opisałem wyżej) Rosną pomalutku 😉

IMG_20221011_182806.jpg

IMG_20221011_182810.jpg

IMG_20221011_182818.jpg

IMG_20221011_182823.jpg

Edytowane przez carlos278
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawilżacz zakupiony jednakże muszę niestety sam go kontrolować, przeważnie jest 60% nawilżenia, chwilę tylko otworze boxa to już spada do 50 % 🙁 dziewczyny fajnie rosną, 2 już pokaźne listki a 1 dopiero rosnie w siłę, został trochę przychamowany ponieważ pestka się owinęła wokół liści i przez to jest teraz mniejszy ale rośnie! 😁☀️

Na razie podlewam samą wodą+spryskuje ziemię. Kiedy zacząć nawozić? Słyszałem że około 1 msc od pojawienia się listków. Mam nawozy BLOOM, GROW,MICRO. Ktos je stosował? Jak zacząć z nimi przygodę ? 

IMG_20221015_075516.jpg

IMG_20221015_075512.jpg

IMG_20221015_075508.jpg

IMG_20221015_075433.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak masz włączony wyciąg to go wyłącz i wilgotnośc wzrośnie,otwórz otwory wentylacyjne i cyrkulacja sama się będzie robić ja pierwsze tygodnie vega zawsze tak lece a i temperaturę Ci trochę podbije. Co do tych nawozów to jedyne co mogę doradzić to postępować zgodnie ze wskazówkami podanymi na etykiecie,w tej ziemi co masz są już tam jakieś nawozy które na start wystarczą a póżniej dawaj 50% zalecanej dawki i obserwuj rośliny. Dużo jest gl z tymi nawozami więc oglądaj gl i zdobywaj wiedze. Pozdro

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+