Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa z użytkownikami TRAWKA.ORG / Blue Cheese, Critical King - 1000W LED


Recommended Posts

Cześć wszystkim, chce zaprosić wszystkich użytkowników TRAWKA.ORG w kraju Holandia nie daleko Amsterdamu do uprawy ze mną. Myślę że razem stworzymy idealny duet aby dziewczyny były piękne i duże 😉 Będzie to na pewno dobry topic dla każdego. A więc zaczynamy:

 

  • BOX 60X60X180
  • Blue Cheese - 3 Nasiona od Barney's Farm 
  • Critical King - 1 Nasiono od Black Diamonds Seeds 
  • LAMPA LED FULL SPECTRUM 1000W (NIEBIESKIE/FIOLETOWE)
  • BLOM GROW MICRO NAWOZY 
  • WENTYLATOR MAŁY POKOJOWY ABY MIESZAĆ POWIETRZE (WENTYLATOR WYCIĄGAJĄCY+FILTR WĘGLOWY MUSZĘ JESZCZE KUPIĆ)
  • ZIEMIA CANNA TERRA PROFESIONAL
  • 4 DONICZKI DO KIEŁKOWANIA (PÓŹNIEJ PRZESADZENIE NA WIĘKSZE)

Zaczynamy... 

 

Kiełkowanie odbywało się w wodzie, Blue chessy się szybko otworzyły po 2 dniach niestety King potrzebuje 6 dni ...  Chessy przełożyłem na talerzyk z wilgotnymi wacikami. Kiełki były już gotowe do wsadzenia w doniczki. 2.5 dnia w zamkniętym boxie i wyszły do góry.  Od razu dostały światło 18/6. Ziemie obecnie spryskuje wodą (OAZA z biedry)  Co ile podlewać i jaka ilość wody w ml na jednego kwiata 🤔?? Czy już zamontować wiatrak dmuchający?? Poniżej fotki 😉 Dziękuję wszystkim za odwiedziny i mam nadzieje że się jeszcze spotkamy tu 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestes pewny ze twój led ma 1000W? Czy chodzi o nazwę? Bo to wydaje się dość potężnie jak na mały box 😄

2 godziny temu, carlos278 napisał:

biedry)  Co ile podlewać i jaka ilość wody w ml na jednego kwiata 🤔?? Czy już zamontować wiatrak dmuchający?? Poniżej fotki 😉 Dziękuję wszystkim za odwiedziny i mam nadzieje że się jeszcze spotkamy tu 🙂

Nie wydawaj pieniedzy na butelkowe, w Polsce? Masz dobra wode, wlej z 2/3 l wody z kranu do miski, daj jej min. 24h przeleżeć i tym podlewaj. 
 

wciąż są małe i delikatne, wiec pryskaj wokół nich i trochę na nie, kiedy? Jak zauważysz ze ziemia jest sucha, potrzebują naprawdę mało wody w tym etapie, bardziej pamietaj o wilgoci ~75%.

Pokażą się piętra to podlewaj 100/200 ml dookoła rośliny, sam zauważysz ile potrzebuje aby co ile podlewać 😄 zawsze lepiej mniej i częściej niż je przelać na start~ 
 

wiatrak możesz dać tylko by nie był skierowany bezpośrednio na nie i tak jak napisales aby mieszać powietrze.

i sprawdź czy ta ziemia canna prof nie ma przypadkiem już w sobie nawozy i sprawdź czy nie jest napisane przypadkiem na jaki okres około, tak żebyś nie pomyślał ze trzeba je za szybko nawozić 😄 

i napisz ile cm lampa od ziemi? Bo coś jakieś długie się wydają, jak będziesz przesadzał do finałowych 

3 godziny temu, carlos278 napisał:

PÓŹNIEJ PRZESADZENIE NA WIĘKSZE)

To zakop je trochę pod ziemie 😄

witamy w załodze i liczymy dalszych sukcesów haha 😄

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, AligatorOzi napisał:

😄napisz ile cm lampa od ziemi? Bo coś jakieś długie się wydają, jak będziesz przesadzał do finałowych 

To zakop je trochę pod ziemie 😄 

witamy w załodze i liczymy dalszych sukcesów haha 😄

Lampa około 90 cm, nie chce ją nisko dawać aby nie uszkodziła tych małych dziewczynek. Lampę kupiłem używaną i osoba która mi sprzedawała powiedziała że ma 1000w, nie wiem ale bardzo mocno świeci 😁

Z przesadzeniem to dopiero będzie zabawa 😂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+