Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

// SF1000 // 4AF-RQS: Sherbet/Diesel/Cheese/NL // Biotabs // Autopot 4x8,5l //


Recommended Posts

Czytaj ze zrozumieniem, jeszcze raz napisze i zakoduj to proszę, nie musze czytać, bardzo dobrze znam ten produkt, na tyle ze zdecydowałbym się na zastosowanie go do uprawy organicznej. Tak w ogóle to gratuluje, wiary w marketingowy bełkot producentów. Tak czy inaczej, co kto lubi, moim zdaniem to już nie jest organiczna uprawa i szkoda marnować biotabsow bo robią robotę jeżeli chodzi o jakość materiału. Żeby nie było, również je przerabiałem, można zobaczyć w moich relacjach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie zauważyłem by złe wpłynęło to na dziewczyny.

ogolnie to automaty, zrobiłem tak jak producent polecił i wsadziłem po jednej tabsie. Wszystko ładnie pięknie ale przy tworzeniu bobow brzuszek rośnie i chcą więcej. I teraz występują braki stad zdecydowałem się na GS.

mozesz mieć racje, ale chciałem spróbować, mam nadzieje ze nie zawiodę się 😉 

moze cię zadziwie głupota ale dokupiłem tez od Biobizz na Bloom nawóz mała buteleczkę 😄 bo ogarnalem ze to nie tylko braki Cal a również podstawowych które zawarte są w takich nawozach. 
w najgorszym wypadku moja woda z bio nie współgra przez co (niby pH nie trzeba mierzyć) ale wydaje się Zbyt duże pH stad blok i nie przyswaja.

zrezygnowalem od dłuższego czasu z autopotow, w sensie sam włączał i wyłączam bo niestety nie blokuje mi się woda i ciagle zalewało, tez mogło to sprawić blok bo za mokro. 

lecz obecnie sadze ze wszystko naprawiłem bo liscie ucieszone i boby znów rosną także bez stresu 😄

wode obecnie będę jednak zmniejszał trochę pH przy podlaniu choć nie wiem czy to zrobi różnice. 
w planach woda pH 6.x +calmag + Bloom.

Jeśli używałeś biotabsy to byłbym wdzieczny gdybys podzielił się doświadczeniem jeśli używałeś je przy auto. Bo z tego co widziałem to tylko ja byłem na tyle mądry by auto z biotabsami połączyć hah 😄

Używałeś tylko starter paka i zdanych problemów?

 

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie pisałem tego w kontekście ze będzie miało to zły wpływ na rośliny, tylko ze to już nie będzie materiał organiczny a przynajmniej ja używałem pod tym katem tych nawozów. A jeszcze lać to na koniec uprawy... 

Co do Bloom od biobizz to przynajmniej jest organiczny, poza tym niedobory PK można uzupełnić organicznie w parę innych sposobów 

Woda do biotabsow ma być tylko odstana, ph nie jest tam istotne. 

Godzinę temu, AligatorOzi napisał:

zrezygnowalem od dłuższego czasu z autopotow, w sensie sam włączał i wyłączam bo niestety nie blokuje mi się woda i ciagle zalewało, tez mogło to sprawić blok bo za mokro

Chodzi o to ze w podstawkach cały czas jest woda?

Od biotabs miałem właśnie ten starter i na tym robiłem sezownowki, o ile dobrze pamiętam to były problemy w fazie kwitnienia ale poszedł pk boost od biotabs w proszku i poszło dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślisz ze zepsuje aż tak smak i różnice? Pierwszy raz bio wiec zagadka. Jeśli nie zabija mi życia to myslalem ze 95% bio i wciaz Ok. Lalem GS od 2i pół tyg z 2 razy tyg bo włączałem ręcznie autopota zapominając ze leje sama wode 😄 ale to nawet i lepiej + plus opryski z calmaga. 

Woda odstana nawet i tydzień czasem wiec w tym nie problem. Aczkolwiek 8.0 pH z kranu myśle ze robiło swoje, niby filter zbijał do 7 ale to tez zagadka.

tak, jakby zawsze chciały pic tyle ze ziemia wyglądała na przelana. Rozumiem ze ciagle mokro w bio ale bez przesady, wyciągałem te gąbeczki, wsadzone dobrze wszystko, grawitacja wszystko ok. Jedyne co to możliwe ze za dużo pebli na spod? Ale szczerze wątpię. Skończę moje kobietki i potem pobawię się i zobaczę co jest nie tak, przypomniałem sobie ze lubię je podlewać 😄

który to w proszku? Ten banan? Myslalem nad tym bananem ale lipa z dostawa i zdecydowałem się na plagrona. Chciałem tez tea ale za dużo roboty i sadze ze za bardzo już chciałbym spróbować hydro jak bym miał pompy itp kupywać 😄

Edytowane przez AligatorOzi
I to nie koniec uprawy, śmiało jeszcze miesiąc reszta, dopiero jeden za nimi. Cheese tylko taka gwiazda
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak dla mnie to jeżeli chodzi o smak i zapach to organik rozwala system, chociaż w moim otoczeniu sporo ludzi którzy nie czują za bardzo różnicy. 

używałem biotabs pk booster compost tea. Nawozy z bananów tez są spoko, samemu robiłem z suszonych skór.

Autopot to bardzo dobry system, sam używam i jak dla mnie wygrywa bo najmniej nakładów. Następnym razem jak będziesz cos robił to w coco a nie w ziemi, zobaczysz moc systemu   

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+