Skocz do zawartości
thc-thc

grower

// SF1000 // 4AF-RQS: Sherbet/Diesel/Cheese/NL // Biotabs // Autopot 4x8,5l //


Recommended Posts

12 godzin temu, Wloczykij napisał:

@AligatorOzi a ja już po remontach, i chyba w ciągu tygodnia ruszam znów :rasta:

zazdroszczę… ja to z nim przerąbane. Nigdy nie umówi się na kontretny czas itp a potem weź rob na czuje i jak zwykle wychodzi na to ze przed koncowka kwitnienia mówi ze będzie robił i *uj… 

dlatego teraz myśle ze przeczekam, choć wątpię ze do świat to zrobi, ale nie chce potem szybciej kończyć growa wiec myśle ze zaczekam.
zapasy zrobione 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Siemanko! Ostatni raz w tym temacie 😄

trochę sie przeciągnęło, brak totalny czasu na przyjemności dłuższa chwile.

ale jestem, miałem sie rozpisać na zakończenie lecz po takim czasie już pozapominalem dużo 😄 wiec na powtórkę zapraszam do czytania again po więcej informacji.

(Ale się upier… ubrudzilem Dieslem :rasta:)

zatem co tam było…

zaczne może od pestek, pełne zadowolenie i podziw, z glownej strony RQS, warto było czekać ponad tydzień na nie 😄

(waśnie szukałem komórkę która trzymam w ręku i pisze hahah wtf)

specjalnie wziąłem główne matki bez znaczących crosow by ewidentnie zauważyć różnice miedzy krzakami. 
udalo się, jestem zadowolony, lecz nie z faktu ze każda miała inne zapotrzebowanie a w zasobach tylko biotabsy.

(przypomnę ze cały grow był pierwsza próba nowych medium, donic, nawozow) 

Autopots… trochę okazało się porażka haha nie wiem co było złe bo wszystko powinno działać dobrze ale ciagle miałem wrażenie ze donice są za mokre. No i głównie podlewalem sam. Przynajmniej donice 8,5l kwadraty wypróbowane hah ( dla auto myśle ze 7l wystarczy przy 4 w takim boxie)

pierwszy raz chyba tez Ziemia a nie coco… nie zauważyłem znaczącej różnicy, w coco w teori trochę łatwiej się naprawia hah 😄

I Biotabsy… Może gdybym kupił dodatkowo silicumF i Compost tea to mógłbym powiedzieć ze 100% jestem zadowolony… ale bez tego jednak pokazały się problemy, może tez przez autopoty przelanie donic…

Jedno muszę przyznać. Weg był aż za łatwy, za nudno hah 😄 0 problemów ale małe wystrzelaly w górę każdego dnia.stad tez pomysł by na kolejny grow weg polecić znów na biotabs, lecz tym razem kupię tyle ile potrzebuje a nie cały zestaw. 


To Na tyle chyba o sprzęcie. Napisze coś o odmianach.

Sherbet okazał się porażka hah po curingu wciąż klepie słabiutko 😄 niestety jedna zawsze musi nie wyjść i padło na nią 😄 najwiecej problemów i bloków i najmniejsza wyszła, daleko do lamp by inne nie zhermic. Myśle ze odmianę spróbuje jescze raz. Nic więcej nie powiem, niestety nie kopie wiec nie było efektu po sherbecie hehe 

NL mimo ze roslinka mutant wyszła na start, potem trochę poszło cięcia ( autos) i mimo tego najlepiej się oszronila, (przez stres?) przez co zacząłem myśleć o autosach jak o fem, nie ma czego się bać przycinać autosy 😄 Nl tez zagościł kolejny raz w moim boxie i już chyba wiem dlaczego ta odmiana wygrała tyle medali 😄 silna wytrzymała i daje obiecujący plon. Boby zbite smakowite przyjemna faza polecam na start.

Diesel… panie… boby jak kukurydza haha  niestety trochę przysuszylem je i nie są tak zbite 😞 ale jak skruszysz lub nawet łamiesz boba, to wciąż się klei w paluszkach ^^
wyszła dobrze, gdyby nie miała problemów na Bloom jak każda to sadze ze najlepsza dotychczas odmiana która sądziłem. Największy plon z jednej roski (donica do 8l, nie mówię o mojej 15l hah) Największe boby, zapach miejsce 2 w skali najlepszych. Myśle ze posadzę znów lecz nie matkę a cross. Myśle ze crosy diesla są obiecujące.


Cheese, kupuj pan! Spróbuj ja! Najszybsza z moich rosiek, nie wiem czy przypadkiem tez nie najmocniejsza, piękne zbite boby, mała kompatybilna, faza o panie, nie potrzebujesz nic więcej. Jak najbardziej polecam!

 

Chciałem pododawać zdjecia i opisać uprawę lecz nie ma w teori co się rozpisywać, tym razem dodałem dużo zdj, w miarę uporządkowane w galeri także niżej link.

Wszystko wyszło tak jak powinno do czasu kwitnienia hah weg poszedł jak marzenie, widać na zdjęciach. Niestety potem pojawiły się problemy w calcium? Przelaniu autopots i bloku? Jednak za twarda woda do „biotabs nie trzeba mierzyć pH”? A potem przez pH braki fosforu i K. 
Ale kupiłem trypaka Biobizz co uratowało w miarę uprawę. Za co plus i chęć wypróbowania całego growa na Biobizz. 
wszystko jakoś dotarło do końca, suszenie w kartonie w boxie tez mogę polecić, miały lepsze warunki suszenia niż same w boxie hah 😄 serio. Karton wciągał wilgotność z boxa ale na tyle by w kartonie 21 stopni. 


Bio uprawa połączyła mnie trochę bardziej z roskami przez co chyba natura pozostanie mi w growach 😄

autopoty może jeszcze raz spróbuje ale sadze ze zostaną na pomidory do ogrodu 😄

Coco tez wymieniam na ziemie, polubiłem mimo wszystko. 

pare nauczek na przyszłość, pare nowości trzeba tez w końcu spróbować, melasa, robaki, nietoperze itp ale o tym w next grow. 
 

dobra 😄 chyba starczy pisania, czas odpocząć po pracy trochę 😄 

wrzucam w końcu ta galerie hah 😄 miłego oglądania.

 

a i jakby ktoś pytal kiedy nowy grow to sam nie wiem:D ciężko znaleźć ostatnio czas na cokolwiek, a chce tym razem przygotować sie o wiele lepiej zanim zaczne 😄 także czekajcie może w połowie stycznia zaczne coś 😄 dużo metod, 8 rosiek i znów eksperymenty po nowych obserwacjach 😄

dziekuje jeśli przeczytałeś moje wypociny hah 😄 dziekuje za wymienione słowa i doświadczenie w tym temacie. Dziekuje za pomoc. 
mam nadzieje ze jakaś tam składnia w zdaniach jest haha :zjarany:

dzieki i do następnego! 

:elo: załoga!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+