Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Marihuana a przedwczesny wytrysk


Recommended Posts

 Mam wrażenie,ze marihuana to działa tak jak viagra. Mam ochotę na seks, penis stoi jak szalony. Ale właśnie. Nigdy nie bylem jakimś długodystansowcem ale teraz pod wpływem MJ kończę bardzo szybko. Czasami 2-3 ruchy i koniec ;/ W gumie opada. Jeśli nie guma to co? Co robić>

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To ja właśnie w porównaniu do majkela napiszę żebyś sobie strzepał. Nie wiem jak u innych, ale jak chcę długo z jakąś dziewczyną albo ona chce to jest tak, że jak mamy czas to potrafię kilka razy, ale! 

Generalnie z mojego punktu widzenia to wygląda tak, że dochodziłem szybko jak byłem młody i nie przygotowywałem się do tego, że chcę długo. 

Jeżeli chcesz dłużej to moim zdaniem powinieneś spróbować brzydko mówiąc opróżnić zbiornik i wtedy po chwili odpoczynku czy to krótszej czy dłuższej znowu się dziewczyną zainteresować. Ja po latach mam już tak, że mogę dojść jeden raz podczas wstępnego oralu i po tym jeżeli zajdzie taka potrzeba zajmuję się oralnie partnerką tak długo jak potrzebuję się "zregenerować". To też mi osobiście po latach cały proces trwa od minuty do kilku w zależności od (szczerze nie wiem, ale chyba...) nastroju.

Dodam także, że można całkowicie wyeliminować proces regeneracji i utrzymywać wzwód przy odpowiedniej stymulacji. Koniec końców penis to rurka w której musi się utrzymywać odpowiednie ciśnienie, żeby był twardy. 

Tak jak napisała ambasadorka pomóc w tym może także medytacja i poznanie własnego ja. Przede wszystkim musisz się zastanowić co sprawia, że tak jest, a później rozważyć jakie czynności podjąć aby zmienić sytuację. Ja miałem tak, że z pierwszą dziewczyną zazwyczaj trwało to po kilka minut, a jak zachciałem więcej już będąc singlem który bawił się z dziewczynami od pierwszego spotkania (zazwyczaj do 2-3) to przed spotkaniem tego samego dnia spuszczałem się w domu i po tym jechałem na spotkanie gdzie zazwyczaj pierwszy raz trwał godzinę do dwóch, bo gumy też robiły swoje. No i w zależności. Niektóre chciały więcej to trzeba było poleżeć chwilę, a niektóre czekały właściwie aż skończę, bo same doszły już tyle razy, że im wystarczyło i maratonów nie chciały.

 

Zacząłem się bawić w seksuologa czy coś 😆

 

Podsumowując już, bo strasznie długo, a chciałbym też skrócić całą myśl, bo twój temat mnie poruszył.

Może pomogę. Kto wie.

Generalnie jest tak, że palenie powinno powodować problemy z dojściem jak i samą erekcją, ale jeżeli w twoim przypadku to nie działa to zalecam nie korzystanie z używki podczas stosunku. Jednakże zarazem chciałbym powiedzieć, że jeżeli jesteś zainteresowany doznaniami seksualnymi po MJ, a sytuacja rzeczywiście wygląda tak jak ją opisałeś to jako mężczyzna czy też młody chłopak pamiętaj, że stosunek nie musi się kończyć na jednym zbliżeniu. Wszak to nie żadne zawody i jeżeli wytłumaczysz partnerce, że chciałbyś więcej mimo, że tak powiem słabego wyniku czasowego to możecie wspólnie wypróbować różne techniki stymulacji tak by cały stosunek nie kończył się na jednej szybkiej erupcji, a wulkan był uśpiony przez długie godziny.

Przypominam, że technika czyni mistrza, a ostatnio wypadłem z gry, więc szukam partnerki XD

Dziękuję za uwagę.

Komentarze co do mojej wypowiedzi w temacie mile widziane.

Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+