Skocz do zawartości
thc-thc

grower

hodowla dwóch odmian jednoczenie regularna a druga automatyczna?


grasssprayder

Recommended Posts

Witam !
Jak w tytule, czy jest możliwa hodowla dwóch odmian jednoczenie regularna a druga automatyczna? wiem ze fotoperiod musi być inny, ale chciałbym wrzucić dwie odmiany do namiotu, oczywiście zastosowane oświetlenia to na wegu 18/6 i kwitnienie 12/12, czy w tych warunkach obok będzie rósł automat ?
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sex bud -fanie sie po tym ciupcia i AK47. 
Zastanawiam się czy przy wielkości namiotu 50x50 ma sens blokowanie miejsca, czy jednak sama regularna odmiana w doniczce 19L nie wyrośnie bardziej dorodnie, korzystniej wagowo ? Dwie odmiany musiałbym spakować do dwóch 9L doniczek.

Edytowane przez grasssprayder
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przy krótkim wegu da się to ogarnąć. Jeśli zakwitną w podobnym momencie, to spokojnie będziesz w stanie utrzymać je na podobnej wysokości. Sam tak kiedyś zrobiłem i jakoś wyszło 😄

Ale jeśli chcesz przez to zastosowac krótki weg, to ja bym nie bawił sie w takie mieszanie, tylko od razu wsadził dwa dwie regularne odmiany. Albo nawet jedną i dać jej ładnie zarosnąć namiot. Tyle że wsadzając dwie szybciej będziesz w stanie zarosnąć całą powierzchnię.

Edytowane przez PoLek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+