Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Banana Blaze Fem. Dutch Passion


Recommended Posts

W dniu 19.06.2021 o 23:59, tbi4 napisał:

chciałbyś się podzielić, jak to robisz? w sieci wiele jest opisów, lecz co doświadczenie to doświadczenie.

Witaj bracie 🙂 oczywiście że się podzielę wiedzą którą zdobyłem. Ale jedno musisz wiedzieć że najważniejsze jest znaleźć swój sposób a nie poruszać schematami innych ludzi 🙂

Co do suszenia to prosta czynność, mianowicie musisz utrzymać wilgotność 60% w pomieszczeniu w którym owe kwiaty konopi będziesz suszył. Drugim czynnikiem jest temperatura , która musi oscylować w granicach 19-20 stopni celsjusza, ważne jest też nadmuch , czyli wentylator który będzie mieszał powietrze w pomieszczeniu , ale uwaga! nie może wiać prosto na kwiatki 🙂  jest to surowo zabronione. Pomieszczenie powinno być najlepiej ciemne, brak dostępu do światła . Teraz już tylko czekać aż konopie powoli oddadzą wilgoć do powietrza i po tygodniu sprawdzić czy są już gotowe. Gotowość kwiatów sprawdzam po przez łamanie najgrubszych łodyg, teraz patent polega na słuchaniu. Jak robią trzask, jak sucha gałązka szykowana na ognisko 😛 to znaczy że są gotowe do kolejnej czynności . Trymowanie. Jak zakończysz obcinanie liści to czas na ważenie i cieszenie się z ilości hehe a następnie curring, czyli kiszenie naszej konopi by nabrały moc jak i smak. Ja używam słoików 1,5l i owe szaszetki które są opisane w poście wyżej. Do curringu stosuje zasadę wietrzenia jak większość grołerów , O to moja technika. W razie pytań pisać. W wolnej chwili odpiszę 🙂 pozdrawiam. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.06.2021 o 18:27, MiniBox napisał:

Jak robią trzask, jak sucha gałązka szykowana na ognisko 😛 to znaczy że są gotowe do kolejnej czynności . Trymowanie.

Dziękuje za odpowiedź. Brzmi bardzo fajnie oraz przystępnie :)
Za 3 może 4 tygodnie wpadną żniwa, więc takie informacje na wagę złota :D Już pachną pięknie, ciekawe jak wyjdzie po suszeniu i curringu :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+