Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Banana Blaze Fem. Dutch Passion


Recommended Posts

Panie, Panowie, Przyjaciele :) Przedstawiam wam Banana Blaze od Dutch Passion zakupione w sklepie internetowym który istnieje od 2005 Roku ! :)



Nasionko: 1x Auto Banana Blaze Fem. Dutch Passion => THC-THC COM
Growbox: 1x Szafka zrobiona samemu, wymiary wewnątrz 390mm x 420mm x 580mm (szerokość x głębokość x wysokość), wyłożona mylarem. [0.09m2] Tylko na okres wegetecyjny :)
Oświetlenie: 2x żarówka LED GROW LIGHT do uprawy roślin 3500K, Moc 150W (Pobór energii razem 60W ) koszt - 60 zł na dwa miesiące

Wentylacja: Wentylator SILENTIUM PC Mistral 1700 RPM (2x wyciągający Fi 92 i mieszający Fi 140)
Ziemia: Ziemia Plagron Batmix + Mega Worm ( Całkowite nawożenie przez co najmniej 6 tygodni )
Donice: Doniczka 10 L
Trening
: TOPPING , LST
Filtr węglowy: brak
Fotoperoid: 18/6


- Dzień 2 -

Światło - 18/6
Wilgotność - 70%
Temperatura - 25.5*C
Doniczka - 10 L

 

# Zdjęcia Roślinki #
 

IMG_20201213_000307.jpg

IMG_20201213_000232.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 minut temu, Rysiu napisał:

Jak to automat, to nie rób żadnych topingów ani fimów. Lst lub jakaś siatka ewentualnie.

A dlaczego mam nie robić owych treningów ? podaj plusy, minusy, za, przeciw 🙂

Jeżeli zrobię tylko LST to zrobię jak większość i nic się nie nauczę ponieważ będę poruszał sie utartymi i prostymi schematami. 

Nie powinno się ograniczać wyobraźni Grołera tylko i wyłącznie do maksymalizacji plonów po przez proste LST bo tylko tyle daje nam ten trening 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bo to automat. jak go potniesz, może się "zestresować". W sensie, zahamować na jakiś czas ze wzrostem. A kwitnąć i tak zacznie automatycznie po około 3 tygodniach, nawet jak będzie miał 10cm wysokości. Na automatach się raczej nie zaleca takich treningów. Na zwykłych to można i 4 razy ciąć.  Najwyżej zrobisz 50 dniowego vega 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No dobra. Powiedzmy że zrobię tylko LST i wstawię siatkę by wszystkie szczyty miały dostęp do światła, oznacza to że i tak będę musiał zrobić Supercropping by wszystkie leżały tak jak chcę. Czyli tak czy siak będzie stres dla roślinki , podobno po takim treningu stres trwa 24h i konopia przyzwyczaja się do nowego położenia łodygi 🙂 Zauważyłem że pierwsze dolne odnogi są słabsze od wyższych i najlepiej je obciąć by całą siłę przekazać w górne partie po to by uniknąć popcornu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

- Dzień 16 - Tydzień 2 -

Światło - 18/6
Wilgotność - 60%
Temperatura - 26*C
Doniczka - 10 L

 

# Zdjęcia Roślinki #

Mam problem nie wiem o co chodzi. ziemia ph ok. 

Zrobiłem dodatek do Batmixa z mega worm od plagron w zalecanej dawce i wydaje mi się że jest za dużo Azotu bo liście mają intensywny zielony kolor . 

Zrobiłem flusha i woda z przelewu wynosiła ponad 3000 ppm. Zrobiłem kolejne flusze i zbiłem poziom do 1800 ppm . czy to może być przyczyna ? czy może virus mikoryzowy o nazwie mozaika tytoniowa ??

 

IMG_20201226_201349.jpg

IMG_20201226_201251.jpg

IMG_20201226_201337.jpg

IMG_20201226_201231.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+