-
Wpisy na blogu
-
Nowe tematy
-
Nowe posty
-
Przez Wesoły Ogród Aliena · Opublikowano
No tak dokładnie możesz je robić na bazie humusu na bazie żywej ziem i w sumie na wszystkim co zawiera mikroorganizmy czyli ten produkt od biotabs batrix czy batrex😅 nie pamiętam teraz ale też jest bardzo dobry. Tylko musisz dać im pożywkę w postaci cukrów, najlepiej melasę. Dlatego że jak tego nie zrobisz to się nie na mnożą. -
Przez James007 · Opublikowano
Widzę że mój temat wciąż żyje 🤩 a więc, kiełkowałem nasiona dokładnie tak jak napisał Macky i wszystkie pięknie wzeszły. Niektóre już po 48 godzinach a finalnie wszystkie puściły kiełki jak w zegarku przy 72 godzinie. Swoją drogą dobrze że sklep daje tą kartkę do paczek żeby nie moczyć nasion w wodzie, bo jak przeglądałem internety to poradników z wrzucaniem nasion do szklanki z wodą jest od zarypania, więc na taką poradę można się złapać i będzie lipa. -
Przez Bartas88 · Opublikowano
Tu chyba nie idzie napisać czegokolwiek poza pochwałami. Błyskawiczna wysyłka, zawsze są gratisy, które w zależności od wartości zamówienia (mam na myśli darmowe pestki) idzie dogadać tak, żeby się nie powtarzały, a i przydatne gadżety się trafiają - chociaż czekam, aż w końcu czapeczka albo kapelusik mi się trafi 😄 Kilka małych zamówień robiłem, wszystko co do tej pory posadziłem, wzeszło bez problemów. Nie wiem, jak to możliwe, że idzie tak prowadzić sklep, ale cieszy mnie to, że na nich trafiłem 🙂 -
Przez Bartas88 · Opublikowano
Osprzętu akwsrystycznego u mnie pod dostatkiem 😄 Czyli po prostu to jest to zrobiony i napowietrzanie humus, tak z tego wynika? -
Przez Wesoły Ogród Aliena · Opublikowano
Elo420👊 Dziewczyny na balkonie w końcu ruszyły pełną parą i choć jedną trochę się wyciągnęła to i tak wygląda zdrowo 👍
-
-
Gallery Statistics
-
Images65.3 tys.
-
Comments1.3 tys.
-
Albums1.9 tys.
-



Recommended Posts