Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Człowiek uczy się całe życie!^^


Gość

Recommended Posts

6 minut temu, ichikaru napisał:

ja bym dokładał dopiero jak topy puści. Może znajdziesz kwitnące ledy jakieś tanie na allegro do tej pory?

Allegro odpada z racji tego że nie mieszkam w Polsce. Ale zobaczę tutaj na miejscu może coś taniego i dobrego znajdę a jak nie to jaka lampe byś polecał na tego boxa? 

Hps 

Cfl

Led mocniejszy? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, bortek napisał:

A inne lampy nie kieruja wzrostem roslin? Jak hps dasz wysoko wc**j to ci tak samo sie powyciagaja jak dasz za nisko to spalisz i bedziesz miał pokurcza takze mysle ze nie ma roznicy czy led czy kazda inna lampa to ty ustawiasz lampe jedynie co to jescze geny moga za to odpowiadac. 

A jak wyczuć geny w wczesnej fazie tak jak u mnie? Jesli jest to wogole mozliwe. (Maja duze liscie, o ile to One)

Machać lampą co jakiś czas góra dół? 

Pestki znalazłem w pakiecie.. z tego co pamiętam to po gibonie było ciezko ^^

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, ichikaru napisał:

Powiem Ci tak. Ktoś mi napisał że moja lampa jest słaba więc teraz na wegu trzymałem 40 cm... To był błąd... duży. Tak czy siak wyszło niezłe palenie.... 

Potem na flo chciałem naprawić ten błąd i podniosłem lampę.... to był drugi błąd w połowie którego się zorientowałem jakim jestem idiotą....

Ja celowo zostawiłem lampe na 60cm po lst. 

Ale teraz ustawiłem na 1m tak jak mówiłeś. Daje im czas do 30 kwietnia jeśli nic nie będzie to myje box i jadę dalej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, ichikaru napisał:

O przy tym Ci nie pomogę bo ja do tej pory tylko auto sadziłem i na Femach się ni cholery nie znam 😄 Ile wiedziałem tyle Ci napisałem xD

I tak dzięki ^^ 

Wiesz ten grow to tak naprawdę eksperyment jest... 

A nóż widelec... ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, ichikaru napisał:

Wiesz wszystkie pierwsze growy to eksperyment 😄

Tak zgadzam się. Ale u mnie sprawa o tyle jest inna ze ja nawet nie wiem co to za pestki były i czy wogole cokolwiek z tego będzie ^^ 

Ale jak napisał kiedys  @PomidorekTak naprawdę jeżeli będziesz dobrze o nie dbać i jedna z nich okaże się strzałem w "10" to zapełni Ci całego boxa ).

Wiec tkniety ta myślą postanowiłem zrobić eksperyment i poczekać. Puki co nie wiem sam co dalej ale (One) rosną ^^ 

Jako ze to mój debiut to jestem wdzięczny za wskazówki ^^

Powiem Ci ze to uzależnia bardziej niż jointy ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+