Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Człowiek uczy się całe życie!^^


Gość

Recommended Posts

7 minut temu, ichikaru napisał:

Jeśli serio to 300W to nawet 1 metr xD Ja jak mam 100 to na początku daję 50w i 70cm. jak zaczynają kwitnąć włączam flo (razem 100w)

Jak puszcza topy trzymam na  40 cm. Może za mocna lampa? Dlatego karzełek wyrósł? 

Zapomniałem dodać że na etapie flo nawet obniżam ją bardziej i dodaje 2 ledy.... razem ok 115w na ok 20 cm. Żarówki o mniejszej mocy można trzymać znacznie bliżej.

Kurde toś mi zrobił teraz miazge... to co proponujesz podnieść na 1 metr? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To zależy czy kwitnie. jak jest na wegu to daj jak najwyżej ( o ile to auto) jak Fem to ja bym przedłużył weg bo mała. Ogólnie ledy mają ten problem, że strasznie kierują rozmiarem dziewczyn. Przerabiałem to bo mi też wyrósł karzeł ale dał 35g suszu. I to dobrego. Jak to auto i zaczęło kwitnąć to nic już nie zrobisz...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem Ci tak. Ktoś mi napisał że moja lampa jest słaba więc teraz na wegu trzymałem 40 cm... To był błąd... duży. Tak czy siak wyszło niezłe palenie.... 

Potem na flo chciałem naprawić ten błąd i podniosłem lampę.... to był drugi błąd w połowie którego się zorientowałem jakim jestem idiotą....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, ichikaru napisał:

To zależy czy kwitnie. jak jest na wegu to daj jak najwyżej ( o ile to auto) jak Fem to ja bym przedłużył weg bo mała. Ogólnie ledy mają ten problem, że strasznie kierują rozmiarem dziewczyn. Przerabiałem to bo mi też wyrósł karzeł ale dał 35g suszu. I to dobrego. Jak to auto i zaczęło kwitnąć to nic już nie zrobisz...

Narazie jest na 19h dzień i 5 noc są w box od 30tego marca...nie mam pojęcia co to za pestki sa.. to mój pierwszy Grow w zyciu... następne będą ak auto i ww auto

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bortek przemówił. Ustępuje komuś z większym doświadczeniem bo ja mam tylko w ledach o których tylko czytałem, że  bardziej nimi kierują.

Niestety braki mi porównania więc nie jestem tak wiarygodny.

Jednak fakt na przestrzeń wychodzi podobnie jak u mnie, bo ja mam 100 na 40x40 a ty 150 na 60x60.

Ale odległość od roślin na początku musi być większa niż u mnie.

Tzn jak ja trzymam na 60-70 tak Ty musisz 80-1m

Tak na flo jak ja trzymam max 15 cm ty musisz 22-27???

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 minut temu, ichikaru napisał:

@bortek przemówił. Ustępuje komuś z większym doświadczeniem bo ja mam tylko w ledach o których tylko czytałem, że  bardziej nimi kierują.

Niestety braki mi porównania więc nie jestem tak wiarygodny.

Jednak fakt na przestrzeń wychodzi podobnie jak u mnie, bo ja mam 100 na 40x40 a ty 150 na 60x60.

Ale odległość od roślin na początku musi być większa niż u mnie.

Tzn jak ja trzymam na 60-70 tak Ty musisz 80-1m

Tak na flo jak ja trzymam max 15 cm ty musisz 22-27???

 

 

I tak zrobiłem. Led jest teraz 100 cm od najwyższego szczytu... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+