Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Człowiek uczy się całe życie!^^


Gość

Recommended Posts

6 godzin temu, ichikaru napisał:

Strasznie wcześnie zacząłeś LST który dzień wega na zdj?

W sumie to w box są od 30tego.. wcześniej były pod lampa z 5 dni.. czyli na moje oko to 16   18 dzien..

Mówisz ze za wcześnie?  Puścił się tak kilka nowych szczytów... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, ichikaru napisał:

Strasznie wcześnie zacząłeś LST który dzień wega na zdj?

Powiem Ci szczerze ze nie sądziłem ze cokolwiek z tego wyrośnie... choć teraz jak wyrosło mam obawy czy cokolwiek z tego bedzie. Boje się ze tylko czas zmarnowalem zamiast odrazu wrzucać ak albo ww....

Prąd 

Czas

Itp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie ma co się martwić... ładnie idą wszystkie... LST zrobiłeś lepiej niż ja... z toppingiem na drugiej się trochę wstrzymaj do ok. 25 dnia wega, fim możesz spróbować wcześniej ok 20 dzień? bo ci i tak pewnie nie wyjdzie i będzie trzeba robić topping? 🙂 tak jak mówiłem nawet jeżeli jedna z nich wyjdzie to przy dobrym prowadzeniu będziesz mega zadowolony... bo żadne ziółko nie smakuje tak dobrze jak swoje... trust me i'm an engineer :puff: a na razie wyglądają naprawdę dobrze... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, ichikaru napisał:

A czyli nie wcześnie tylko mała jeszcze rośnie ;D właśnie coś mi nie pasowało. Masz to samo co z moim gorylem 😄

One na początku były bardzo wyciągnięte i tak naprawdę to od 30 są w stałych warunkach w normalnej ziemi nie takiej z lidl;) choć w takiej były na początku i poszły... 

No ja ciekaw jestem co to to z tego będzie ^^ 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Pomidorek napisał:

Nie ma co się martwić... ładnie idą wszystkie... LST zrobiłeś lepiej niż ja... z toppingiem na drugiej się trochę wstrzymaj do ok. 25 dnia wega, fim możesz spróbować wcześniej ok 20 dzień? bo ci i tak pewnie nie wyjdzie i będzie trzeba robić topping? 🙂 tak jak mówiłem nawet jeżeli jedna z nich wyjdzie to przy dobrym prowadzeniu będziesz mega zadowolony... bo żadne ziółko nie smakuje tak dobrze jak swoje... trust me i'm an engineer :puff: a na razie wyglądają naprawdę dobrze... 

To dobrze. Bo latam kolo tego jak bym miał srake 😛

Myślałem ze za bardzo je polamalem..Ale wyczytałem ze im niżej główny szczyt tym więcej nowych szczytów się pojawia... po lst tak jak by zwolniły..  a dziś rano patrzyłem i coś poszlo...

Tak ale jak teraz są na lst to jak będę robić FIM i topping to na wszystkich szczytach czy tylko na jednym lub kilku?

Zastanawiałem się czy po lst FIM i topping  nie założyć siatki ma to sens?

one obecnie są bardzo zglebowane...

Nie mogę się doczekać aż urosnie i spróbuje swojego bo lepsze swoje niż cudze tak naprawdę nie wiadomo co...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pomidorek napisał:

Wyciąg też powinien chodzić 24h... a jak zrobiłeś lst na wszystkich to nie rób już toppingu/fimu... 😄 myślałem że chcesz zrobić na każdej coś innego? 😉

Aaa ok to wyciąg przełącze na 24h.

O shit myślałem ze będę mógł zrobić po lst FIM lub topping  eeee to źle czytam 😕 hmm a można na jednej zastosować fim lub topping jako eksperyment czy może lepiej zostawić teraz tak jak jest...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+