Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Big Bud Auto | DWC


Recommended Posts

A jak z konsystencją topów ?

Paląc odmiany od Cookies czy Jungle zauważyłem że są zazwyczaj mocno zbite ale lekkie takie combo :)

a Sunset Sherbert to w ogole był wręcz oleisty tak jakby. Wszystko robione na Wełnie z tego co kojarze, więc ciekaw jestem jak to u ciebie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Guru napisał:

Fajne maczugi 🙂 próbowałeś już jakiegoś sampla? :blant:

Od stycznia nie palę... spróbuję jak zetnę, wysuszę i przejdą jakiś curring?;) 

7 godzin temu, Maaac napisał:

A jak z konsystencją topów ?

Paląc odmiany od Cookies czy Jungle zauważyłem że są zazwyczaj mocno zbite ale lekkie takie combo 🙂

a Sunset Sherbert to w ogole był wręcz oleisty tak jakby. Wszystko robione na Wełnie z tego co kojarze, więc ciekaw jestem jak to u ciebie.

Wydają się OK... nie wiem powiem więcej na ten temat jak wysuszę :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Guru napisał:

Fajne maczugi 🙂 próbowałeś już jakiegoś sampla? :blant:

Od stycznia nie palę... spróbuję jak zetnę, wysuszę i przejdą jakiś curring?;) 

7 godzin temu, Maaac napisał:

A jak z konsystencją topów ?

Paląc odmiany od Cookies czy Jungle zauważyłem że są zazwyczaj mocno zbite ale lekkie takie combo 🙂

a Sunset Sherbert to w ogole był wręcz oleisty tak jakby. Wszystko robione na Wełnie z tego co kojarze, więc ciekaw jestem jak to u ciebie.

Wydają się OK... nie wiem powiem więcej na ten temat jak wysuszę 😄 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żeby nie było za dobrze... oczywiście na sam koniec coś musiało się spi****lić...

Koszyczek wpadł do środka, połamały się dolne odrosty i w ogóle przy próbie ustabilizowania połamałem jeszcze bardziej... jutro muszę dalej wycinać bo jak ją tak zostawię to nic dobrego z tego nie wyjdzie... Na szczęście ostatnimi czasy leciała na małej ilości nawozów... miałem ją teraz trzymać jeszcze tydzień + na samej wodzie, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz... 😉

Harvestu dzień pierwszy :harvest:

large.IMG_20200404_230721.jpg.5b318863a10fc3af126df7c97475602f.jpglarge.IMG_20200404_230711.jpg.3e753f78676511a219c85a06aed7838f.jpglarge.IMG_20200404_214924.jpg.61694439ae50d6def1d58ea2c6480541.jpglarge.IMG_20200404_231857.jpg.fbb51f50970eb677bf11ce3599389a16.jpg

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+