Skocz do zawartości
thc-thc

grower

cfl 125w dual + dioda   led 50w chinska - 2X AUTO XXL WASHINGTON WHITE - Guruplantgenetik


Recommended Posts

wiec tak .. suchego wyszlo 40g ... liczylem na ciut wiecej ale nic.....  material narazie sie curringuje ..  palilem sampla i moc 8/10 ... smak super ... zapach narazie troszke sianowaty .. jutro zrobie foty bryly korzeniowej w airpots z dodatkiem microryzy .. sam jestem ciekaw co jest w srodku doniczki 🙂 

 

ps . 40g ze starszej ... mlodsza jeszcze dojzewa w swietle sloneczka 🙂ale  tam to wyjdzie max 15g 🙂 

Edytowane przez xcslawko
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiec takkk... 

fotek bryly nie zrobilem .. bo h..j bylo widac ... wiec teoretycznie ten GL mozna przeniesc do archwiwum .. aleeeeee.. jesli ktos sledzil temat od poczatku .. to byly 2 rosliny ... i jedna jeszcze smiga zywa miedzy balkonem a oknem w zaleznosci gdzie swieci sloneczko .... jezeli byla by zainteresowana choc jedna osoba to pociagne temat 🙂 jak nie to zamykamy  .. cium .. 🙂 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, ichikaru napisał:

No Ale przy takich zmianach naświetlenia może zhermić ;D

Może a nie musi... Kiedyś też czytałem że LED + HPS bedą hermić a w stanach nie jedna marka doświetla HPSy, Ledami full spectrum np. i jest bajka.

Fakt jest taki że tu mamy słoneczko + sztuczne oświetlenie. Zobaczymy, aczkolwiek wydaje mi się że na tym etapie już hermy nie będzie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+