Skocz do zawartości
thc-thc

grower

cfl 125w dual + dioda   led 50w chinska - 2X AUTO XXL WASHINGTON WHITE - Guruplantgenetik


Recommended Posts

 

 

Nazwa nasion i producenta: 2 sztuki -  whasington white auto - https://guruplantgenetikseeds.com/ 
Rodzaj i moc lamp: cfl 125w dual + dioda   led 50w chinska zasilana bezposrednio 220v zamontowana na radiatorze alu ..
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6h
Growbox:  szafa  40/30
Rodzaj podłoża/donice: Donice airpots, 5L , ziemia lightmix od biobizz _ mikrorya maykos

wentylacja : wentylator 120mm komp wyciagajacy+ pasywny wlotowy  + dzis zamontuje mieszajacy 90mm kom 

 

 

 

 

Siemanko co o tym myslicie  ?? 

ziemia light mix z poprzedniego growa ... czy to moze byc zle Ph wody ?? 

20191226_184457[1].jpg

20191226_184516[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie widać dokładnie ale obiawy dość podobne do obiawów fluktuacji ph

tutaj znaczne + może zasolenie gleby

kokos się stosuje wielokrotnie ale ziemię powinno się wymienić co widać na załączonym obrazku

wiem że i tak urośnie ale niemniej jednak

Edytowane przez Dzik
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Dzik napisał:

nie widać dokładnie ale obiawy dość podobne do obiawów fluktuacji ph

tutaj znaczne + może zasolenie gleby

kokos się stosuje wielokrotnie ale ziemię powinno się wymienić co widać na załączonym obrazku

wiem że i tak urośnie ale niemniej jednak

 @Dziku ja tak mialem nawet w świeżutenkich ziemiach Canna. Geny😁

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

normalnie ziomus. nic strasznego sie nie dzieje. Zobaczysz bedzie rosla pięknie. Daj jej kilka dni sam zobaczysz..trzymaj sie planu i nie reaguj na wszelkie zmiany zbyt gwałtownie.. czasem lepiej przyglądać sie rozwojowi sytuacji a w miedzy czasie wymyśleć kilka wersji rozwiązań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+