Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

cfl 125w dual + dioda   led 50w chinska - 2X AUTO XXL WASHINGTON WHITE - Guruplantgenetik


Recommended Posts

witam Ekipe ... na poczatek dziekuje za odwiedziny i komentarze 🙂 

co do hermienia ,,, na tym etapie to juz napewno nie zhermii ... ona wiekszosc zycia byla w szafie ale zabraklo dla niej miejsca ... dzis wyglada tak - w italianskim sloneczku  wspomagana coronavirusem 🙂  ( listki popalone od lampy,,, ) 

20200311_173852[1].jpg

20200311_173833[1].jpg

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

39 minut temu, bortek napisał:

Na tym etapie tez moze pohermic i wy****c banany tyle ze juz nie zaszkodzi a przejebane sa azotem zdrowo liscie ciemne wc**j

A powiedz Bortek, to nie jest tak że nie które odmiany są ciemniejsze ? Wiekszość strainów z USA jest ciemnych na tych zdjęciach czy to od Cookies czy Jungle czy Seed Junky... Oni celowo jakoś to zmieniaja dla lepszego PR czy taka genetyka ? Tutaj też mamy własnie coś stanowego stąd to pytanie które mnie od dawna trapi.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 minut temu, Maaac napisał:

A powiedz Bortek, to nie jest tak że nie które odmiany są ciemniejsze ? Wiekszość strainów z USA jest ciemnych na tych zdjęciach czy to od Cookies czy Jungle czy Seed Junky... Oni celowo jakoś to zmieniaja dla lepszego PR czy taka genetyka ? Tutaj też mamy własnie coś stanowego stąd to pytanie które mnie od dawna trapi.

 

21 minut temu, Maaac napisał:

A powiedz Bortek, to nie jest tak że nie które odmiany są ciemniejsze ? Wiekszość strainów z USA jest ciemnych na tych zdjęciach czy to od Cookies czy Jungle czy Seed Junky... Oni celowo jakoś to zmieniaja dla lepszego PR czy taka genetyka ? Tutaj też mamy własnie coś stanowego stąd to pytanie które mnie od dawna trapi.

z nawozami lecialem po minimum .... a ta to juz wogole 3 tygodnie na samej wodzie  ... mysle ze to kolor uwarunkowany genami ....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wydaje mi się że prawda może leżeć po obu stronach, aczkolwiek w tym przypadku stawiałbym na geny.

a jeśli odmiana np. Haze ma takie przebarwienie to w tym przypadku najpewniej Bortek ma racje

Fajnie jak by ktoś kumatszy się wypowiedział :) Szarpne sie także na pytanie na forum ze stanów

 

PS. napisałem do Exotics Genetics, najwyżej ze mnie zbeczą haha

Edytowane przez Maaac
Edit.
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, bortek napisał:

Moze ale te pazury to sie robia zazwyczaj od nadmiaru azotu

Zreszta sam wiesz co tam dawałes a ja zawsze moge sie mylic. 

bortek i to tylko trypack od bio bizza  ,, niedosc ze ciezko przedawkowac to jeszcze sam na niej oszczedzalem ... a ziemia lightmix od biobizz.. wiec rowniez bez nadmiaru azotu .. ale jak popatrzysz na wczesniejsza rowniez ma cechy przenawozenia azotem ... cium 

18 minut temu, Maaac napisał:

Wydaje mi się że prawda może leżeć po obu stronach, aczkolwiek w tym przypadku stawiałbym na geny.

a jeśli odmiana np. Haze ma takie przebarwienie to w tym przypadku najpewniej Bortek ma racje

Fajnie jak by ktoś kumatszy się wypowiedział 🙂 Szarpne sie także na pytanie na forum ze stanów

 

PS. napisałem do Exotics Genetics, najwyżej ze mnie zbeczą haha

daj cynk brachu co napisali 🙂 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 11.03.2020 o 20:30, xcslawko napisał:

bortek i to tylko trypack od bio bizza  ,, niedosc ze ciezko przedawkowac to jeszcze sam na niej oszczedzalem ... a ziemia lightmix od biobizz.. wiec rowniez bez nadmiaru azotu .. ale jak popatrzysz na wczesniejsza rowniez ma cechy przenawozenia azotem ... cium 

daj cynk brachu co napisali 🙂 

Tu screen z wiadomości od breedera z USA na temat kolorków :)

PS. wiem że mój angielski jest malinowy jak nos po tanim winie :puff:

89079245_134281668023034_3270209797349179392_n.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+