Skocz do zawartości
thc-thc

grower

cfl 125w dual + dioda   led 50w chinska - 2X AUTO XXL WASHINGTON WHITE - Guruplantgenetik


Recommended Posts

8 godzin temu, Guru napisał:

Jakie kupiłeś nawozy do hydro? Ja rowniez myślę nad jakims małym hydro  projektem 

hey Guru ... 

to moj zestaw do hydro .. koszt jakies 20 euro ... za wszytko ... no moze 25 max 

20200127_184418[1].jpg

a tu maly up z mojej szafy .... nic specjalnego sie nie dzieje  

20200127_184445[1].jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, Guru napisał:

Bardzo ładnie u Ciebie w szafie podoba mi się👍 A co do hydro to zakładasz osobnego grow loga?😊 Chętnie popatrzę jak ci to idzie i się czegoś nauczę przy okazji 😀

no zastanawiam sie .... narazie walcze z ta roslinka po przejsciach ... ale wydaje mi sie ze skarlowaciala... poczekam jeszcze ze 2 dni jak sie nie poleprzy to wysadze nowe pestki i wtedy odpale growloga .. choc odemnie za wiele sie nie nauczysz ( chyba ze na moich bledach )  bo ja dopiero zaczynam z hydro i niemam zadnego doswaidczenia w tym temacie 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 minut temu, Guru napisał:

Będę bacznie obserwował twoje poczynania zawsze jakaś wiedza zostanie w głowie 😊 pojęcie o roślinach masz więc będzie dobrze 👍

jednak rezygnuje z tego karla... szkoda czasu i energii ... jutro kupie nowe pestki i jak wykiekluja to wystartuje z Hydro Grow Logiem  ... zreszta popatrz sam ze nie ma sensu ... 

20200128_205313[1].jpg

20200128_205349[1].jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+