Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led naked x-cree120w 3x +speed auto/2xblueberry auto


Recommended Posts

8 minut temu, Esned napisał:

Takie ładne były mogło by wyjść z nich tyle dobrego palenia 🤷🏼‍♂️A pozatym trichomy mleczne ?? Na czym to widziałeś ? 🧐🧐

Lupa 60x z światełkiem ☺ i owszem mogły jeszcze postać ale nie jestem palaczem co potrzebuje Bóg wie jakiego palenia:) Bardziej liczę na haj nie wbijający W kanape lecz na taki gdzie można po nim funkcjonować(pomaga mi w nerwicy)  czasem również się zdarzy że goście zapalą i wole mieć śmieszna imprezę niż stypę na kanapie. 

A poza tym i tak każdy woli ciastka. Robią prawdziwą furorę więc nadal pozwól , że pozostanę przy swojej racji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie miały w sobie dosyć mocy żeby coś poczuć. Wydaje mi się, że masz po prostu efekt placebo.

Nawet moje Easy budy producent zaleca ściąć w 8 tyg a rosną naprawdę szybko.

Ja ściąłem jedną w 10 i była lipa nawet po przerobieniu na masło efekt był zerowy.

Dopiero roślinka z 13 tygodnia dała porządny efekt 🙂

Ogólnie to Twój ogród ale niedojrzałych roślinek szkoda.

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie już dajcie chłopu spokój jego ogród jego zasady ja na przykład miałem odwrotnie trzymałem do 30% bursztynów i ciągle wydawało mi się że nie klepie a znajomi palacze że starzem wychodzili bardzo zmęczeni więc jak to mówią jeden lubi grube topy inny jak mu nogi smierdza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

maurycy żeby wiedzieć co się lubi trzeba najpierw popróbować

tobie wydawało się że nie klepie bo miałeś wyrobioną tolerancję

ja zawsze prubuję na różnym stadium i powiem że oczywiście że za wcześnie zebranie są te rośliny

nikt się nie pruje bo każdy kiedyś zjebał

Poliszynyl zawsze celuj w mleczne a jak chcesz energetyczne loty to sadź sativy

i nie obrażaj się bo nie ma o co

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+