Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomoc w wybraniu vapka


zetdoen

Recommended Posts

Witam serdecznie całą ekipę! Przeglądam dział waporyzacji, ale w dalszym ciągu nie wiem na który model postawić. Przymierzam się do zakupu przenośnego, podręcznego vapka. Może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie i mógłby mi coś poradzić? Sprzęt używać będę głównie w mieszkaniu, dlatego zależy mi na tym aby nie wytwarzał zbyt intensywnego zapachu (a najlepiej wcale). Czytałem, że można stosować jakieś krople aromatyzujące, które "zamaskują" zapach ganji. Fajnie gdyby miał też opcję chłodzenia pary. No i wiadomo, wydajność też jest dosyć ważna. Podobno w niektórych modelach na sesję wystarczy 0,1-0,15 g materiału. Po głowie krąży mi kilka modeli: AirVape X/XS, Arizer Solo 2, może jakiś PAX.. 
 
Budżet: wiadomo, na zdrowiu nie powinno się oszczędzać, ale jako, że to ma być mój pierwszy waporyzator, chciałbym się zmieścić w granicach 300-600, może 700 zł.
Edytowane przez ziben
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Ambasadorka napisał:

Używam pax 3 od @VapeFully od 2 lat i jestem zadowolona, jakoś inne mi do gustu nie podchodzą 

myśle ze pax ma to na czym mi zależało w vapo

 

Polecam paxa 3 sam używam i jest mega nawet w towarzystwie saje radę  bateria wytrzymuje bez problemu  wielkim plusem jest pojemność komory 1/2 lub cała palenie koncentratów i wiele innych przydatnych rzeczy 10/10 oczywiście od @VapeFully 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Temat stary, ale jeśli ktoś będzie zastanawiał się nad wyborem vapo i trafi tutaj, to zdecydowanie mogę polecić Arizer Solo 2. Bardzo solidne, kanadyjskie wykonanie ( a nie w Chinach ), bateria wytrzymuje 4 godziny pracy, a więc nie trzeba ciągle myśleć o ładowaniu, nawet przy codziennym używaniu więcej niż raz dziennie. Szklany ustnik, a więc smak pary jest dobry jeśli dbamy o higienę vapka, której utrzymanie w tym modelu, ze względu na wykonanie, jest bardzo łatwe, ponieważ do czyszczenia mamy jedynie ustnik. Jest bardzo wydajny jeśli chodzi o moc 😄 Regulacja temp oczywiście co do stopnia. Jest to typowo solowy model - pojemność ustnika, to 0,15 - 0,2g. Ale dobrej jakości susz i więcej z niego nie potrzeba 😄 Nie ma na niego 10 letniej gwarancji jak na paxa 3, ale mamy 2 lata gwarancji+jednego z najbardziej solidnych wykonawców vapo+dożywotnia gwarancja na grzałkę.

Polecam szczerze.

Edytowane przez PoLek
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Właśnie przeglądam sklepy, bo jeszcze w tym tygodniu chciałbym zamówić vapka.

 

Wybór padł na AirVape X 🙂 dlatego, że wygląda solidnie, ma regulację +/- stopień C, posiada ceramiczny ustnik z opcją chłodzenia pary, a także dlatego że ma dożywotnią gwarancję producenta 🙂 

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja moge arizera solo 2 polecic jesli to ma byc na chate vapek

plusy to potezna bateria i szklane ustniki ktore czyscisz wkladajac do alkoholu izopropylowego i masz urzadzenie jak ze sklepu poo tym zabiegu

dodatkowy plus too napewno, ze szklana scieszka pary zero jakiejs gumy przy wdychaniu czy plastiku

minusy poza chata slaba opcja, ze wzgledu na duzy sprzet

arizer air 2 chyba jest bardziej poza chate

Edytowane przez rooky
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+